Pasirašydama sutartį su BT, “Visa Europe” didina duomenų apdirbimo pajėgumą

2008 07 15
Informacijos šlatinis: “Visa Europe”
 
“Visa Europe” pasirašė penkerių metų paslaugų pirkimo sutartį su “British Telecommunications” (BT) ir tokiu būdu atliekamų operacijų sistemą perkelia į BT valdomą pasaulinį tinklą 21CN. Ši sutartis “Visa Europe” suteiks galimybę naudotis efektyviu interneto protokolu (IP) paremtu tinklu ir garantuos didesnį tinklo palaikymą ir saugumą bei nenutrūkstamą aukščiausios kokybės paslaugų tiekimą 4600 bankams, “Visa” sistemos nariams, 36 šalyse.

Specialiai Europai sukurta, techniškai pažangi “Visa Europe” kortelėmis atliekamų operacijų apdorojimo platforma 2007 metais apdorojo daugiau nei 6 mlrd. operacijų. Ji ne tik apdoroja tarbankines tarptautines operacijas, bet ir yra pagrindinė vietinė kortelių operacijų apdorojimo sistema 16 Europos rinkų.

Per septynerius metus, kai augant operacijų ir vartotojų skaičiui “Visa Europe” ir BT kartu plėtojo operacijų apdorojimo technologiją, kompanijos užmezgė tvirtus bendradarbiavimo ryšius. Naujoji sutartis leis “Visa Europe” teikti dar aukštesnės kokybės operacijų apdorojimo paslaugas, o centralizuotas paslaugų pirkimas iš vieno tiekėjo ir naudojamo tinklo lankstumas suteiks galimybę daug paprasčiau nei iki šiol diegti ir plėtoti naujoves.

“2007 metais “Visa Europe” atliko 1300 mlrd. eurų vertės duomenų apdorojimo operacijų, todėl lankstumas ir galimybė efektyviai reaguoti į kintamas operacijų apimtys mums yra aktualūs. Aptarnaujant bankus-narius bei jų klientus mums svarbiausia yra jų pasitikėjimas, o BT užtikrina ne tik lankstumą, bet ir patikimumą bei saugumą,” – teigia “Visa Europe” informacinių technologijų vadovas Steve Chambers.

“Organizacija “Visa Europe” yra įsipareigojusi savo bankams-nariams ir jų klientams, todėl tarptautinio tiekėjo, turinčio puikią infrastruktūros valdymo reputaciją, paslaugos yra itin reikalingos. “Visa Europe” kortelių operacijų apdorojimas yra viena svarbiausių siūlomų paslaugų, kurių kokybiškam teikimui ypač svarbi infrastruktūra – ją nuo šiol palaikys BT,” – teigia BT vadovas Francois Barrault.

 

Apie “Visa Europe”:

Šiuo metu Europoje išduota daugiau nei 350 mln. “Visa” debetinių, kreditinių ir verslo kortelių, kuriomis nuo 2006 m. gruodžio mėn. per metus (t.y. iki 2007 m. gruodžio mėn.) apsiperkant ar išsigryninant pinigus buvo išleista daugiau nei 1300 mlrd. eurų (4500 mlrd. litų). Minėtuoju laikotarpiu Europoje išlaidos “Visa” kortelėmis sudarė 11,4 proc. visų vartotojų asmeninių išlaidų.

“Visa Europe” yra narių asociacija, kuriai priklauso ir kurią valdo 4600 Europos bankų. Asociacija buvo įkurta 2004 metų liepą. 2007 metų spalio mėnesį, įsteigus tarptautinę kompaniją “Visa Inc.”, “Visa Europe” išliko nepriklausoma organizacija, kuriai priklauso “Visa” prekės ženklo licencija Europoje. Tokia organizacijos struktūra leidžia “Visa Europe” efektyviai reaguoti į specifinius Europos bankų ir jų klientų, t.y. kortelių savininkų ir prekybininkų poreikius bei prisidėti prie Europos Komisijos tikslo – sukurti vidinę Europos mokėjimų rinką.

“Visa” kortelė aptarnaujama visame pasaulyje, o vienas didžiausių bankomatų tinklų “Visa/Plus” leidžia išsigryninti pinigus vietine valiuta daugiau nei 170 šalių.

Daugiau informacijos interneto puslapyje adresu www.visaeurope.com


Apie BT:

BT yra viena didžiausių komunikacijos sprendimų ir paslaugų tiekėjų pasaulyje. Kompanija veikia 170 šalių. Pagrindinė BT veikla apima informacinių technologijų paslaugų tiekimą tarptautiniu mastu; vietinių, nacionalinių ir tarptautinių telekomunikacijų paslaugas klientams, kurie jomis naudojasi namie, darbe ir kelionėse; plačiajuosčio interneto produktus bei paslaugas. BT sudaro keturi verslo padaliniai: “BT Global Services”, “Openreach”, “BT Retail” ir “BT Wholesale”.

Per metus iki 2008 m. kovo 31 d. “BT Group” pajamos sudarė 20,704 mln. svarų, o pelnas prieš apmokestinimą – 2,506 mln. svarų.

“British Telecommunications” (BT) yra “BT Group” filialas – grupė valdo 100 proc. BT akcijų. BT veikla apima faktiškai visą “BT Group” verslą ir turtą. “BT Group” akcijos yra kotiruojamos Londono ir Niujorko vertybinių popierių biržose.

Daugiau informacijos – interneto puslapyje adresu: www.bt.com/aboutbt

Atgal į sąrašą
Į viršų