„Oracle“ stiprina pozicijas infrastruktūrinių IT sprendimų verslui srityje

2008 09 29 Šaltinis: Oracle

Informacijos šaltinis: Oracle

Didžiausia pasaulyje verslo programinės įrangos gamintoja „Oracle“ stiprina savo pozicijas programinių IT sprendimų verslui srityje ir integruoja neseniai įsigytos kitos stambios verslo programų gamintojos „BEA Systems“ produktus. Š.m. liepos mėn. pasauliniu mastu paskelbtas įmonių bei produktų integracijos planas šią savaitę buvo pristatytas stambiausių Lietuvos IT įmonių atstovams. 

„BEA Systems“ įsigijimas yra strateginės „Oracle“ verslo plėtros, vykdomos jau kelerius metus, dalis. Šiais metais „Oracle“ jau įsigijo 7 kompanijas, o per 2005-2008 m. – daugiau nei 30 geriausių savose srityse IT sprendimų verslui kūrėjų. Perėmusi „BEA Systems“ produkus, „Oracle“ savo klientams galės pasiūlyti visapusišką duomenių bazių valdymo ir tarpinės programinės įrangos (angl. middleware) sprendimų rinkinį. 

„BEA Systems“ kuriamų produktų, tokių kaip „WebLogic“, “AquaLogic”, “Tuxedo”, integraciją į „Oracle“ produktų portfelį bei pardavimo ir palaikymo kanalus suteiks papildomas galimybes įmonėms ir organizacijoms, kurios savo IT sprendimus grindžia „Oracle“ technologijomis,“ – teigia „Oracle“ atstovybės Lietuvoje vadovas K. Kaikaris. „Oracle“ ketina ilgainiui integruoti „BEA WebLogic“ ir „Oracle Application Server“ programinę įranga, kad ji sudarytų vieningą produktą. 

Didelė dalis svarbiausių Lietuvos informacinių sistemų, naudojamų valstybinėse institucijose, daugelyje Lietuvos bankų ir įvairiuose sektoriuose veikiančiose stambiose įmonėse, yra sukurtos naudojant „Oracle“ aplikacijų serverį. „Oracle“ ketina pateikti detalizuotus planus, kaip ankstesnių versijų naudotojai galės migruoti į naują ir daugiau galimybių turinčią naujos kartos programinę įrangą, sujungiančią „Oracle“ ir „BEA Systems“ kurtų produktų geriausias savybes. 

„Dar mažiausiai 9 metus „Oracle“ užtikrins ankstesnių programų plėtrą ir versijų palaikymą bei tuo pačiu metu suteiks galimybę vartotojams pereiti prie naujesnių technologijų su platesnėmis galimybėmis,“ – sako K. Kaikaris. Pasak „Oracle“ atstovo, nenorėdami likti su nebepalaikomomis programų versijomis, klientai turėtų atidžiai sekti gamintojo pateikiamą informaciją apie produktų atnaujinimus ir vadovautis gamintojo rekomendacijomis. 

Iki įsigijimo „BEA Systems“ buvo geriausiai žinoma kaip populiariausio pasaulyje aplikacijų serverio „WebLogic“, paslaugomis (angl. service) grįstos programinės įrangos platformos “AquaLogic” ir geriausio pasaulyje didelio našumo tranzakcijų apdorojimo sistemos „Tuxedo“ gamintoja. „BEA Systems“ programinę įranga visame pasaulyje naudoja daugiau nei 20 tūkst. organizacijų. 

Daugiau nei 30 „Oracle“ klientų iš Lietuvos praėjusią savaitę išvyko į JAV vykstančią didžiausią pasaulyje verslo programinės įrangos gamintojos „Oracle“ partnerių konferenciją „OpenWorld“, kurioje be kitų temų bus pristatyti „BEA Systems“ ir „Oracle“ produktų integracijos planai.

Atgal į sąrašą
Į viršų