Optimizuodama IT infrastuktūrą, bendrovė „SWECO BKG LSPI“ sutaupė 30 proc. lėšų

2009 03 23 Šaltinis: UAB "Strateginių Komunikacijų Centras"

Informacijos šaltinis: UAB “Strateginių Komunikacijų Centras”Tarptautinė ir didžiausia Lietuvoje techninių konsultacijų bendrovė „SWECO BKG LSPI“, kurioje dirba 340 darbuotojų, įgyvendino IT infrastruktūros optimizavimo projektą. Atlikti darbai ne tik užtikrins stabilią visų bendrovės padalinių veiklą bei tarpusavio komunikaciją, bet ir leis efektyviai bendradarbiauti su motinine kompanija Švedijoje. Šio projekto generalinio rangovo UAB „DPA programinė įranga“ ekspertų atlikti darbai bendrovei „SWECO BKG LSPI“ padėjo sutaupyti apie 30 proc. projektui numatytų lėšų.

Kaip teigia bendrovės „SWECO BKG LSPI“ prezidentas Artūras Abromavičius, visiems įmonės padaliniams keliantis į naujas biuro patalpas, iškilo turimos IT infrastruktūros optimizavimo ir pertvarkymo pagal aukščiausius saugumo standartus poreikis. „Mūsų bendrovės veiklos specifika ir teikiamų paslaugų kompleksiškumas savaime reikalauja efektyvios ir darnios tarpusavio komunikacijos. Pastarojo dalyko negalime įsivaizduoti be stabiliai ir saugiai veikiančios IT infrastruktūros. Be to, diegdami naujas technologijas, siekėme ir glaudesnio bendradarbiavimo su motinine kompanija Švedijoje. Manau, kad šio projekto metu atlikti darbai visiškai pateisino mūsų lūkesčius. Džiugu ir dėl to, kad ši investicija atsiėjo maždaug 30 proc. pigiau nei buvo numatyta“, – sako A. Abromavičius.

Bendrovėje „SWECO BKG LSPI“ atlikus turimos IT infrastruktūros analizę, buvo nuspręsta migruoti iš Linux į Microsoft technologijomis paremtą infrastruktūrą. Bendrovės „DPA programinė įranga“ specialistai atliko dviejų atskirų kompanijų IT infrastruktūrų sujungimą į vientisą. Be to, IT bendrovė kontroliavo specialios patalpos serveriams įrengimo darbus. Kompanijos „SWECO BKG LSPI“ turimų IT saugumui užtikrinti įdiegtas McAfee antivirusinis sprendimas.

Projekto generalinio rangovo IT bendrovės „DPA programinė įranga“ direktoriaus Genadijaus Gricuko teigimu, šiuo metu IT infrastruktūrų optimizavimo darbų poreikis rinkoje auga didžiąja dalimi dėl to, kad jie padeda išvengti papildomų išlaidų. „Kintant investavimo į modernias technologijas galimybėms, verslas dažniau renkasi tokius sprendimus ir paslaugas, kurie leidžia greičiau pajusti ankstesnių investicijų atsiperkamumą bei padeda išvengti naujos techninės įrangos įsigijimų. „SWECO BKG LSPI“ atveju buvo išvengta nepamatuotų investicijų, sutaupyti padėjo ir mūsų atstovavimas klientui derybose su techninės įrangos gamintojais ir ryšio tiekėjais“, – teigė G. Gricukas.

„DPA programinė įranga“ specializuojasi programinės įrangos, IT infrastruktūros diegimo, verslo valdymo sistemų kūrimo bei saugumo ir priežiūros srityse. Bendrovė yra auksinis Microsoft ir išskirtinis McAfee partneris. Lietuvoje „DPA programinė įranga“ informacinių technologijų sprendimais aprūpino tokias institucijas kaip Krašto apsaugos ministerija, Vilniaus miesto savivaldybė bei įmones: AB Lietuvos paštas, ERGO Lietuva, UAB Masterfoods, UAB Pakmarkas, AB PAREX bankas ir kt.

Daugiau informacijos:

Genadijus Gricukas

Direktorius

UAB „DPA programinė įranga“

Tel.: 868699000

El. p.: genadijus@dpa.lt

Arturas Abromavičius

Prezidentas

UAB “Sweco BKG LSPI”

Tel.: +370 (5) 262 2621

El. p.: arturas.abromavicius@sweco.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų