“Office 365” vienintelė atitinka Europos Sąjungos ir JAV duomenų saugumo standartus

2011 12 14 Šaltinis: UAB "Microsoft Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “Microsoft Lietuva”

Programinės įrangos gamintoja “Microsoft” šiandien pranešė, kad “Office 365” tapo pirmąją ir kol kas vienintele debesijos paslauga, atitinkančia Europos Sąjungos ir JAV duomenų saugumo standartus. Paslaugos vartotojams ši naujovė reiškia, kad visi duomenys bus apsaugoti pagal vietos standartus, net jei jie saugomi ne Europos ekonomikos erdvės šalyse esančiuose debesijos serveriuose.”Office 365″paslaugą Lietuvos galima nemokamai išbandyti iki 2012 metų vasario pabaigos.

“Su “Office 365″ vartotojams ne tik pateikiame tradicines biuro programas debesyje, bet ir užtikriname, kad duomenų apsaugos sprendimai atitiktų aukščiausius standartus Europoje. Su šiais duomenų saugumo atnaujinimais bendrovės, nusprendusios perkelti IT sistemas į debesį, gali būti užtikrintos dėl savo duomenų saugumo”, – sakė “Microsoft” technologijų vadovas Europos, Afrikos ir Vidurio Azijos šalims Stephen McGibbon.

Vartotojai geriau žinos, kaip saugomi duomenis

Kai kurios ES šalys turi labiau detalizuotus duomenų saugumo reikalavimus nei bendra sąjungos Duomenų apsaugos direktyva. Siekdama stiprinti verslo pasitikėjimą debesijos paslaugomis “Microsoft” papildė standartinę direktyvą išsamia duomenų saugojimo sutartimi. Papildomas susitarimas buvo parengtas remiantis ir kiekvienos Europos Sąjungos šalies atskirai keliamais reikalavimais.

Kartu su bendrais duomenų saugumo atnaujinimais “Microsoft” pristatė pasikeitusį “Office 365” klientų pasitikėjimo centrą. Šis centras vartotojams teikia informaciją, kaip “Microsoft” užtikrina saugumą klientų duomenims, saugomiems debesyje. Atnaujintame pasitikėjimo centre informacija apie privatumo ir saugumo praktikas pateikiama paprasčiau ir suprantamiau.

Lietuvos IT bendrovė “BlueBridge” taip pat pabrėžia, kad naudojantis debesijos sprendimais klientams svarbiausia yra duomenų saugumas. “Visada pristatome klientams, kokie sprendimai užtikrina debesyje laikomų duomenų saugumą. Tad įmonės pačios įsitikina, kad debesų kompiuterijos paslaugų teikėjas yra įdiegęs gerokai daugiau ir aukštesnio lygio saugumo sprendimų, periodiškai atlieka įsilaužimo testus, o tai gali sau leisti tik nedaugelis įmonių.”Microsoft” debesijos paslaugų atitikimas standartams užtikrins vartotojams duomenų saugumą ir prisidės prie spartesnės naujų technologijų plėtros Lietuvoje”, – sakė “BlueBridge” direktorius Dalius Butkus.

Visą žiemą “Office 365” vartotojai Lietuvoje gali išbandyti nemokamai

Lietuvoje ir “Office 365” oficialiai startavo lapkričio 29 dieną. Tris mėnesius po pristatymo visi norintys gali išbandyti “Office 365” funkcijas nemokamai, o pasibaigus bandomajam laikotarpiui paslaugą galima bus užsisakyti.

“Naujoji debesijos paslauga pirmiausia turėtų sudominti nedideles įmones. Joms “Office 365″ yra patraukli tuo, kad be didelių investicijų į IT sistemas galima bet kuriuo metu su bet kuriuo išmaniuoju įrenginiu tvarkyti savo dokumentus, bendrinti failus, kurti išorės ir vidaus interneto svetaines, taip pat socialinius tinklus. Be to, paslaugos kainą galima lanksčiai koreguoti pagal įmonės dydį ir poreikius”, – sakė “Microsoft” verslo strategijos ir rinkodaros vadovas Baltijos šalims Martynas Bieliūnas.

Priklausomai nuo verslo organizacijos dydžio ir užsakymo apimties mėnesinis paslaugos mokestis gali būti nuo 18 iki 31 lito vienam vartotojui.

Verslo debesija veiks ir išmaniuosiuose telefonuose su “Windows Phone 7.5”

Į “Office 365” įeina biuro programų rinkinys “Office Professional Plus” ir jo interneto versija “Office WebApps”, “SharePoint Online” bendrinimo ir valdymo sprendimas, el. pašto ir bendradarbiavimo tarnyba “Exchange Online” bei daugialypės komunikacijos programa “LyncOnline”. Šis sprendimų rinkinys suteikia visas galimybes rengti vaizdo konferencijas, valdyti el. pašto sistemą, dalintis kompanijos dokumentais per išorinius įrenginius nepriklausomai nuo bendrovės dydžio.

Lietuvoje “Office 365” pristatytas su 30 atnaujinimų tarp kurių “Office 365” funkcijų palaikymas išmaniuosiuose telefonuose su “Windows Phone 7.5” operacine sistema bei “Macintosh” kompiuteriuose.

Apie “Microsoft”:

1975 metais įkurta korporacija “Microsoft” (Nasdaq “MSFT”) yra pasaulinė programinės įrangos, IT paslaugų ir sprendimų, padedančių efektyviau išnaudoti asmenines bei verslo galimybes, lyderė. 2003 metais Lietuvoje įsteigtas vietinis korporacijos padalinys – UAB “Microsoft Lietuva”, kuris organizuoja programinės įrangos platinimą ir įgyvendina infrastruktūrinius IT projektus valstybiniame sektoriuje bei visų dydžių verslo įmonėse. “Microsoft Lietuva” taip pat aktyviai vykdo socialiai atsakingas programas, bendradarbiaudama su Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija, aljansu “Langas į ateitį” bei neįgaliųjų asociacijomis ir draugijomis.

Atgal į sąrašą
Į viršų