Nuo šiol įmonės finansines užskaitas galės vykdyti ir internetinėje duomenų bazėje

2009 03 19 Šaltinis: UAB „Daisela“

Informacijos šaltinis: UAB „Daisela“ 

Siekdama spartinti tarpusavio atsiskaitymo tarp kompanijų bei valstybės institucijų procesą, UAB “Daisela” įdiegė unikalią ir pirmą Lietuvoje internetinę tarpusavio atsiskaitymo sistemą (ITAS) eBuhalteris.lt.

Sklandus ir greitas atsiskaitymas pirmiausiai yra priemonė, užkertanti kelią į bankrotą. Pasak auditoriaus, mokesčių konsultanto Artūro Kapitanovo, dabartinė ekonomikos padėtis yra labai sudėtinga. Didžiausia problema – pinigų stygius. “Susidaro uždaras ratas, kai viena įmonė skolinga kitai, o šiai skolinga valstybė ir t.t. Toks tarpusavio neatsikaitymas gali dar labiau padidinti ekonomines problemas, t.y. bankrotų skaičių, nedarbo lygį ir pan.”, – tvirtina A. Kapitanovas, – “jei projektas pasiteisins, tai šiuo sudėtingu laikotarpiu daugumai įmonių eBuhalteris.lt taps priemonė spręsti atsikaitymo problemas, taip sumažinant bankroto grėsmę.”

Efektyvesnė apskaita taip pat suteikia galimybę sutrumpinti administravimo laiką bei sutartinį atsiskaitymo terminą. “Besinaudojantiems eBuhalteris.lt sistema nereikia nuolat skambinti, siųsti elektroninių laiškų ar kt., norint priminti apie finansinius įsipareigojimus. Tiesiog reikia partnerius ir klientus paskatinti registruotis sistemoje, siekiant negaišti laiko ir greičiau atgauti apyvartines lėšas”, – teigia UAB “Daisela” direktorė Simona Sadauskienė.

Taip pat dalyvavimas ITAS tampa kompanijos sąžiningumo deklaracija. eBuhalteris.lt sistemoje užsiregistravusi bendrovė patvirtina, kad yra geranoriškai pasiryžusi laiku vykdyti savo finansinius įsipareigojimus. “Kompanija, besinaudojanti šia sistema, pirmiausiai deklaruoja, jog ji yra patikima, sąžininga ir atsakinga,” – pažymi S. Sadauskienė. Tai galimybė kurti pasitikėjimu grįstus verslo santykius bei tinkamą savo kompanijos prestižą.

Kaip teigia A. Kapitanovas, sistema yra novatoriška, pakankamai saugi ir teisiškai reglamentuota. “Didžiausią dėmesį reikėtų atkreipti į tai, jog pagal Verslo apskaitos standartus yra numatyta, kad pati įmonė daryti užskaitų negali, kol nėra tarpusavio suderinimo, t.y. abi pusės turi susitarti. Užskaita įvykdoma tik tada, kai yra pasirašyti kelių šalių tarpusavio atsiskaitymo dokumentai, kuriuos galima rasti www.ebuhalteris.lt“, – pabrėžia auditorius, mokesčių konsultantas.

Apie eBuhalteris.lt

eBuhalteris.lt – internetinė tarpusavio atsiskaitymo sistema (ITAS), kurios tikslas – efektyvi kompanijos apskaita. Tai specializuota duomenų bazė, skirta gauti informaciją apie galimus debitorinius atsiskaitymus. Besinaudojantys ITAS turi galimybę sumažinti pradelstų gautinų apmokėjimų skaičių bei sutrumpinti laukiamų apmokėjimų terminą, didinti savo kompanijos prestižą. Internetine tarpusavio atsiskaitymo sistema naudotis itin paprasta ir nieko nekainuoja. Daugiau informacijos rasite www.ebuhalteris.lt.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):

Asta Ivanauskienė

Integruotos komunikacijos projektų vadovė

UAB “Visetas”

Mob. tel. +370 616 37085

El. paštas asta@visetas.lt

www.visetas.lt

Skype: visetas

Atgal į sąrašą
Į viršų