“Novell” platinamą programinę įrangą pripažino JAV Gynybos departamentas

2008 07 10

Informacijos šaltinis: UAB “GNT Lietuva 

Kompanija “Novell”, kuri siūlo geriausiai suprojektuotą Linux platformą ir integruotą informacinių technologijų programinės įrangos paketą, paskelbė, kad jos platinama “SUSE Linux Enterprise” tarnybinė stotis yra įtraukta į JAV Gynybos departamento patvirtintų produktų sąrašą.

“Novell” yra pirmasis Linux platintojas, kurio produktas įtrauktas į JAV Gynybos departamento patvirtintų produktų sąrašą.

“Lietuvos rinkai šis produktas taip pat labai aktualus. Kaip parodė paskutiniuoju metu vykusios kibernetinės atakos, Lietuvos tinklapių tarnybinės stotys nėra pakankamai apsaugotos. Jei tinklapiams talpinti būtų naudojamas “SUSE Linux Enterprise” tarnybinės stotys, pasekmės galėtų būti švelnesnės”, – teigia “Novell” Vilniaus pardavimų direktorius Redas Reventas.

10-oji “SUSE Linux Enterprise” tarnybinės stoties versija yra vienintelis produktas, suderintas su “IPsec IKEv2” protokolu, ir gavęs specialų sertifikatą, kurio dėka “Novell” klientai, įskaitant ir vyriausybines institucijas, gali naudotis produktu neabejodami jo saugumu. Ši tarnybinė stotis atitinka šiuolaikinius ir būsimus tinklo standartus. Produktui buvo suteiktas specialus suderinamumo su Ipv6 sertifikatas.

JAV federalinės valdžios įgaliojimu Valdymo ir finansų biuras išleido įsakymą, įpareigojantį visas federalines vyriausybines agentūras atnaujinti tinklo infrastruktūras pereinant prie Ipv6 ir užtikrinti visų agentūrų veiklos suderinamumą su šiuo standartu.

Pasak “Novell” Atvirųjų platformų sprendimų produktų valdymo viceprezidento Carlos Montero-Luque, “SUSE Linux Enterprise” tarnybinė stotis, veikianti Linux operacinėje sistemoje, užtikrina net ir vyriausybės institucijoms būtinus griežtus saugumo reikalavimus.

Lietuvoje šį produktą platina “GNT Lietuva”.

Apie “GNT Lietuva”:

“GNT Lietuva” yra didžiausia informacijos technologijų bei buitinės technikos didmenininkė Lietuvoje, šiuo metu turinti daugiau kaip 800 partnerių bei klientų tinklą visoje šalyje. Pagrindinis bendrovės biuras bei sandėliai yra įsikūrę šalia Kauno, Domeikavoje. “GNT Lietuva” yra pirmaujančios logistikos bei didmeninės prekybos paslaugų įmonės “ALSO Group” dalis informacinių ir komunikacinių technologijų, vaizdo, garso bei buitinės technikos rinkoje.

Apie “Novell”:

“Novell” platina geriausiai suprojektuotą Linux platformą ir integruotą IT valdymo programinės įrangos paketą, kuris padeda klientams visame pasaulyje mažinti išlaidas, kompleksiškumą ir riziką. Su “Novell” programine įranga ir partnerystės ekosistema, “Novell” harmoningai integruoja susimaišiusias IT aplinkas ir sudaro galimybę žmonėms ir technologijai dirbti kartu. Daugiau informacijos www.novell.com.

Atgal į sąrašą
Į viršų