Nord/LB pasirinko IBM sprendimus ir paslaugas

2008 10 30 Šaltinis: vtv.lt

Informacijos šaltinis: vtv.lt

Korporacija IBM ateinančius penkerius metus aptarnaus Vokietijos banko „Nord/LB“ informacinių technologijų sektorių.

Tarp svarbiausių numatomų darbų – įvairių banko atliekamų operacijų modernizacija, naujų technologijų diegimas ir nuolatinis jų efektyvumo didinimas. Banko IT funkcijos bus pritaikytos aukštiems saugumo ir atvirumo standartams.

Be to, IBM prižiūrės visą banko IT infrastruktūrą ir konsultuos „Nord/LB“ darbuotojus, dirbančius įvairiose šalyse esančiuose banko padaliniuose.

IBM specialistai bus atsakingi už bendrą IT sistemų eksploataciją, centrinių ir geografiškai nutolusių tinklų integraciją, duomenų saugyklų ir serverių infrastruktūrą, taip pat valdys elektroninės prekybos sistemas.

Specialistų teigimu, IBM sprendimai ženkliai sumažins banko sąnaudas, patikimai apsaugos informacinę sistemą nuo galimų grėsmių, todėl pagerės klientams teikiamų paslaugų kokybė.

Banko atstovai vertina IBM korporaciją kaip stiprų partnerį, užtikrinantį kokybę, lankstumą, o svarbiausia – didesnį IT sistemų efektyvumą. „Nord/LB“ teigimu, šios savybės finansiniame sektoriuje yra gyvybiškai svarbios norint išsilaikyti sparčiai besikeičiančioje rinkoje.

Naujausiais duomenimis, šiais metais IBM korporacija verslo paslaugoms (angl. –  Global Business Services) teikti iš viso jau pasirašė sutarčių už 10,1 milijardų eurų (12,7 milijardų JAV dolerių).

Atgal į sąrašą
Į viršų