„NOD32 Antivirus” kompiuterio apkrovimo testuose pasirodė geriausiai

2008 12 01 Šaltinis: UAB NOD Baltic

Informacijos šaltinis: UAB “NOD Baltic”

Pasaulinės saugumo sprendimų kūrėjos ESET programa „NOD32 Antivirus“ nepriklausomus antivirusinių programų tyrimus atliekančios organizacijos „AV-Comparatives“ atliktuose spartos testuose išsaugojo „Advanced+“ reitingą. Spalį baigtų bandymų metu „AV-Comparatives“ tyrė ir vertino saugumo priemonių poveikį kompiuterio darbo greičiui. „NOD32 Antivirus“ pasirodė geriausiai trijose iš keturių bandymų kategorijų.

Testų metu vertinti failų kopijavimo, išarchyvavimo, filmų ir muzikos bylų kodavimo ir operacinės sistemos pasileidimo laikai foniniu režimu dirbant antivirusinėms programoms. „NOD32 Antivirus“ programa buvo sparčiausia kopijavimo, kompiuterio pasileidimo ir failų kodavimo bandymuose. Iš viso tyrėjai išbandė šešiolika populiariausių antivirusinių programų.

„Džiaugiamės, kad labai gerus rezultatus žinomų ir naujų grėsmių aptikimo testuose demonstruojanti „NOD32 Antivirus” puikiai pasirodė ir poveikio kompiuterio darbui bandymuose. Antivirusinės programos darbo sparta labai atsiliepia darbo kompiuteriu patirčiai ir patogumui“, – teigia Darius Černeckis, pasaulinės kompanijos ESET saugumo sprendimus atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ pardavimų vadovas.

Itin ženklus „NOD32 Antivirus” pranašumas užfiksuotas kompiuterio ir pačios antivirusinės programos pasileidimo ir išsijungimo spartos teste – konkurentų produktai aplenkti 2-10 kartų. Poveikio failų kopijavimo spartai testą, kuriame „NOD32 Antivirus“ taip pat buvo greičiausia, „AV-Comparatives“ vadina pačiu svarbiausiu šioje bandymų sesijoje.

„Pastaruosius du metus ESET produktas „NOD32 Antivirus“ pelnytai vadinamas geriausiai kenkėjiškas programas aptinkančia antivirusine priemone. Pirmą kartą atliktuose poveikio kompiuterio darbo testuose ši programa taip pat pasirodė kaip aiški lyderė, pagrįstai žymima „Advanced+“ reitingu“, – sakė „AV-Comparatives“ įkūrėjas ir vyriausias tyrėjas Andreas Clementi.

Nepriklausomus antivirusinių programų tyrimus atliekanti organizacija „AV-Comparatives“ vertina bandomus produktus suteikdama jiems vieną iš trijų galimų reitingų – „Standart“, „Advanced“ ir „Advanced+“. Vertinant poveikio kompiuterio darbui charakteristikas „NOD32 Antivirus” įvardyta „itin greita“.

Apie „NOD Baltic“

Pažangius programinės įrangos sprendimus šalyje pristatanti bendrovė „NOD Baltic“ siūlo ne tik ESET antivirusinę programinę įrangą „NOD32“, bet ir papildomus apsaugos sprendimus, taip pat modernius programinius įrankius patogesniam kasdieniam darbui. 

„Nod Baltic“ turi išskirtines pasaulinės kompiuterinio saugumo priemonių įmonėms bei vartotojams kūrėjos „ESET“, įkurtos 1992 metais, atstovavimo teises Lietuvoje, o PDF tipo bylų redagavimui ir peržiūrai skirto įrankio „Fox IT PDF“ – ir Latvijoje.

Apie ESET

Kompanija ESET, įkurta 1992 metais, yra pasaulinė kompiuterinio saugumo priemonių įmonėms bei vartotojams kūrėja. ESET sukurta antivirusinės įrangos sistema „NOD32“, pelniusi daug apdovanojimų, saugo nuo žinomų ir nežinomų kompiuterinių virusų, šnipinėjančių bei kitų kenksmingų programų realiuoju laiku. ESET buvo įtraukta į „Deloitte“ sudaromą 500 sparčiausiai augančių įmonių sąrašą. ESET būstinė įsikūrusi Bratislavojoje (Slovakija), kompanija turi filialus San Diege (JAV), Prahoje (Čekija), Buenos Airėse (Argentina). Jos atstovai veikia daugiau negu 80-yje šalių. Daugiau informacijos www.eset.com 

Daugiau informacijos:

Dovilė Aleksaitė, „VRP | Hill & Knowlton” projektų vadovė,

Tel. +370 652 67618, +370 5 2499952, el. paštas: dovile@vrp.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų