„NOD32 Antivirus“ – vienintelė aukščiausią įvertinimo sertifikatą išsaugojusi antivirusinė programa

2008 12 10 Šaltinis: UAB NOD Baltic

Informacijos šaltinis: UAB “NOD Baltic”

Pasaulinė kompiuterinių saugumo priemonių kūrėja ESET išsaugojo autoritetingos Austrijos nepriklausomos laboratorijos „AV-Comparatives“, testuojančios antivirusinę programinę įrangą, „Advanced+“ įvertinimą. Iš 16 skenavimo „pagal pareikalavimą“ ir regresiniu testavimu išbandytų saugumo sprendimų, ESET „NOD32 Antivirus“ buvo vienintelis, išsaugojęs „Advanced+“ įvertinimą.

„AV-Comparatives“ programas įvertina trimis lygmenimis: „Standard“, „Advanced“ ir „Advanced+“. Aukščiausias sertifikavimo lygis „Advanced+“ suteikiamas produktui, pasižyminčiam puikiais testavimo „pagal reikalavimą“ rezultatais ir mažiausiu klaidingų aptikimų skaičiumi.

Produktų testavimas vertinant darbą „pagal pareikalavimą“ ir klaidingų aptikimų skaičių tęsėsi keturias savaites. Analizuota daugybė virusų, kenksmingų rašmenų, kirminų, Trojos arklio tipo virusų ir kitų kenkėjiškų programų pavyzdžių.

„Nė vienos kitos kompanijos produktas lapkritį atliktuose bandymuose negalėjo prilygti proaktyviam ESET kenkėjiškų programų aptikimui ir mažam klaidingų pranešimų kiekiui“, -teigė „AV-Comparatives“ laboratorijos vadovas Andreas Klementi. Anot jo, kiti produktai puikiai pasirodė atskirose srityse, tačiau tik „NOD32 Antivirus“ buvo vertas išsaugoto „Advanced+” reitingo.

ESET programos “NOD32 Antivirus” ir “Smart Security”, lyginant su kitais produktais rinkoje, siūlo ženklų spartos ir tikslumo pranašumą. Pažangią “ThreatSense” grėsmių aptikimo technologiją naudojančiame produkte dera tikslumas, sparta ir minimalus poveikis sistemos darbui. Modernus euristinės analizės mechanizmas aptinka naujus kenkėjiškas programas ir virusus, kurie dar neaprašyti kitų programų naudojamose duomenų bazėse. ESET saugumo sprendimai aktyvuoja ir tiria paleidžiamąjį kodą ribotoje aplinkoje. Pastebėjus kenkėjiškoms programoms būdingą veiklą kodas identifikuojamas kaip pavojingas.

Apie „NOD Baltic“

Pažangius programinės įrangos sprendimus šalyje pristatanti bendrovė „NOD Baltic“ siūlo ne tik ESET antivirusinę programinę įrangą „NOD32“, bet ir papildomus apsaugos sprendimus, taip pat modernius programinius įrankius patogesniam kasdieniam darbui. 

„Nod Baltic“ turi išskirtines pasaulinės kompiuterinio saugumo priemonių įmonėms bei vartotojams kūrėjos „ESET“, įkurtos 1992 metais, atstovavimo teises Lietuvoje, o PDF tipo bylų redagavimui ir peržiūrai skirto įrankio „Fox IT PDF“ – ir Latvijoje.

Apie ESET

ESET sukurta antivirusinės įrangos sistema „NOD32“, pelniusi daug apdovanojimų, saugo nuo žinomų ir nežinomų kompiuterinių virusų, šnipinėjančių bei kitų kenksmingų programų realiuoju laiku. ESET buvo įtraukta į „Deloitte“ sudaromą 500 sparčiausiai augančių įmonių sąrašą. ESET būstinė įsikūrusi Bratislavoje (Slovakija), kompanija turi filialus San Diege (JAV), Prahoje (Čekija), Buenos Airėse (Argentina). Jos atstovai veikia daugiau negu 80-yje šalių. Daugiau informacijos http://www.eset.com/.

Daugiau informacijos:

Dovilė Aleksaitė, „VRP | Hill & Knowlton” projektų vadovė

Tel. +370 652 67618, + 370 5 249 99 49, el. paštas: dovile@vrp.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų