New Vision – LS Retail Regioninis Partneris Europoje 2014

2014 05 14 Šaltinis: UAB „New Vision Baltija“

Informacijos šaltinis: UAB “New Vision Baltija”

„New Vision Baltija“ sulaukė išskirtinio pripažinimo iš pasaulinio mažmeninės prekybos sprendimų kūrėjo LS Retail – gegužės 12 d. vykusioje kasmetinėje LS Retail Partnerių Konferencijoje paskelbta LSR Regioniniu Partneriu Europoje 2014.

„LS Retail“ – tai pasaulyje pirmaujantis išbaigtų verslo valdymo programinės įrangos sprendimų, paremtų Microsoft Dynamics platforma, ir kitų mažmeninei prekybai, viešojo maitinimo ir apgyvendinimo sektoriams skirtų technologijų kūrėjas ir tiekėjas. „New Vision Baltija“ tiekia ir vysto „LS Retail“ sprendimus (mažmeninės prekybos valdymo sistema LS Retail ir restoranų valdymo sistema LS Hospitality integruoti su verslo valdymo sistema Microsoft Dynamics NAV, omnikanalės prekybos sistema LS Omni) Baltijos šalyse.

Kiek anksčiau „New Vision Baltija“, ne vienerius metus bendradarbiaujanti su islandų kompanija „LS Retail“, buvo paskelbta Platininiu LS Retail Partneriu 2014. Įmonės atstovai dalyvavo LS Retail Partnerių Konferencijoje Reikjaviko koncertų ir konferencijų centre Harpa, kur turėjo atsiimti šį apdovanojimą. Jau keturioliktas kasmetinis renginys vyko gegužės 12 d. Reikjavike, Islandijoje. Jo metu partneriai, LS Retail, Microsoft ir trečiųjų šalių tiekėjų atstovai renkasi susipažinti su išsamiais produktų pristatymais, naujovėmis ir strategijomis, išklausyti informatyvių pranešimų bei dalyvauti įvairiose interaktyviose sesijose.

Tačiau renginio metu sulaukėme džiugios staigmenos. Be platininio partnerio apdovanojimo, parsivežtas išskirtinis trofėjus – „New Vision Baltija“ paskelbta LSR Regioniniu partneriu 2014 visam Europos regionui. Šis pripažinimas itin svarus, nes reiškia, jog aplenkėme tokių didžiųjų šalių, kaip Didžioji Britanija, Vokietija, Rusija bei kitų atstovus, tarp kurių tokie vardai, kaip K3 Retail Business Solutions, CGI, Tectura, Impact Soft bei kt. 

Atgal į sąrašą
Į viršų