Nemokama elektroninių kvietimų sistema Invite.lt

2008 12 23 Šaltinis: UAB Itema

Informacijos šaltinis: UAB “Itema”

Interneto sprendimų kompanija ITEMA pristato naują projektą – nemokamą renginių organizavimo sistemą Invite.lt. Tai analogų Lietuvoje neturintis projektas, kurio pagalba kiekvienas vartotojas gali susikurti savo organizuojamo renginio internetinį puslapį.

Pasak ITEMA projektų vadovo Eimanto Norkūno, Invite.lt projekto idėja kilo dažnai organizuojant vakarėlius, išvykas ar susitikimus su draugais. Buvo sunku sekti, kiek žmonių žada dalyvauti. Informacija apie renginį dažnai pasimesdavo tarp daugybės elektroninių laiškų.

Invite.lt padeda lengvai ir patogiai informuoti draugus apie planuojamą renginį. Norint išbandyti šią paslaugą nereikia pildyti ilgų registracijos anketų. Tinklalapyje Invite.lt užtenka nurodyti tik būtiniausią informaciją apie renginį ir jau galite pradėti kviesti draugus. Taip pat yra galimybė interaktyviame Google Maps žemėlapyje nurodyti renginio vietą bei keisti elektroninio kvietimo dizainą.

Sukurto renginio nuorodą reikia siųsti kviečiamiems asmenims. Pastarieji aplankę renginio tinklalapį gali patvirtinti savo atvykimą bei aptarti renginio detales Svečių knygoje.

ITEMA investuoja į įdomias ir perspektyvias interneto idėjas. Šias metais įmonė rinkai jau pristatė tokius projektus kaip: sąskaitų išrašymo internetu sistema ASAP.lt, IT darbo skelbimų portalas dirbkIT.lt, internetiniai aukcionai už AČIŪ.lt.

Daugiau informacijos:

Ignas Rubežius

UAB “Itema”

J. Galvydžio g. 5, Vilnius

Tel. +370 5 2745 490

Mob. +370 698 80829

El.paštas: ignas@itema.lt

www.itema.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų