Neleiskite jūsų pelnui išeiti pro duris

2013 07 24 Šaltinis: UAB „New Vision Baltija“

Informacijos šaltinis: UAB “NEW VISION BALTIJA”

Vagystės – bet kurio prekybos sektoriaus Achilo kulnas, kai didelio įdirbio dėka pasiektas pelnas gali būti eliminuojamas labai greitai – pavyzdžiui, ilgapirščiui sugebėjus pavogti itin vertingą prekę. Statistiniai duomenys rodo ne tik nemažėjančius vagysčių padaromus nuostolius, bet ir augimo tendencijas tiek pasauliniu mastu, tiek Baltijos regione – Baltijos šalyse su mažmenine prekyba susijusių nusikaltimų padaryta žala siekia ženkliai daugiau nei 200 mln. eurų per metus, o vien parduotuvių apiplėšimų – 100 ml. eurų per metus (Pasaulinio mažmeninės prekybos barometro 2011 duomenys).

Nuostolius generuoja ne tik išorinės vagystės – ilgapirščių plėšimai, neužfiksuoti prekių išnešimai, dažnos būna ir vidinės priežastys – prekybos darbuotojų, tiek logistikos personalo vagystės, sukčiavimai.

Visgi nereikia sudėti ginklų anksčiau laiko – šių nepageidaujamų ir skausmingų nuostolių galima išvengti sprendžiant problemą kompleksiškai ir nuosekliai. Šiam tikslui pasiekti yra diegiamos nuostolių prevencijos programos, kurių tikslai:

  • Sumažinti vagysčių parduotuvėje skaičių;
  • Padidinti pardavimus;
  • Pasiekti, kad sistema veikdama nuosekliai ir patikimai patenkintų prekybininko lūkesčius;
  • Sukurti patikimą bei saugią apsipirkimo ir darbo parduotuvėje aplinką;
  • Padėti efektyvinti prekybininko veiklą žmogiškuosius išteklius pakeičiant sistemomis.

New Vision Baltija turi nestandartinę ir pamatuotą poziciją, kuriant prevencijos strategiją ir pritaikant sprendimus kiekvienoje įmonėje – tai glaudi prieiga prie problemos ir individualių sprendimų paketo sukūrimas ir įdiegimas. Kadangi nėra universalaus vaisto – panacėjos visiems ligoniams visas ligas gydyti vienodai, atitinkamai, ir prekių apsaugos sistemos, veikiančios pagal vieną šabloną, nefunkcionalios. Todėl New Vision Baltija iš pradžių diagnozuoja ligą ir tik tada skiria gydymą.

Visą naujieną skaitykite čia.

Atgal į sąrašą
Į viršų