Naujuoju BAIP vadovu paskirtas G. Umantas

2013 09 25 Šaltinis: Elektronika.lt; BAIP, UAB

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt; BAIP, UAB

Bendrovės UAB BAIP, vienos iš pirmaujančių kritinės informacinių technologijų (IT) infrastruktūros įmonių Baltijos regione, generaliniu direktoriumi paskirtas Gytis Umantas. Naujasis įmonės vadovas nuo pat įsikūrimo dirbo UAB BAIP informacinių technologijų paslaugų centro direktoriumi. Iki šiol BAIP vadovavęs Kazimieras Tonkūnas lieka įmonę valdančios UAB „BAIP grupė“ direktoriumi, „BAIP grupė“, UAB ir dukterinių įmonių valdybų nariu. Nuo šiol K.Tonkūnas pagrindinį dėmesį skirs įmonių grupės strateginei plėtrai.

„BAIP grupė išaugo ne tik darbuotojų ir dukterinių įmonių skaičiumi, bet ir veiklos geografija, todėl įmonių grupės strategijos įgyvendinimui ir plėtrai reikalingas papildomas mano dėmesys. BAIP ir toliau darbuosis Lietuvoje bei kaimyninėse šalyse, o per motininę struktūrą ir kituose regionuose. Įmonei vadovaus mano kolega G. Umantas, su kuriuo dirbu grupėje jau daugiau nei 6 metus“, – komentavo Kazimieras Tonkūnas.

Naujasis BAIP generalinis direktorius G. Umantas teigė: „Būsiu aktyvus klientų ambasadorius tampriau ir plačiau bendradarbiaujant. BAIP daug investavo į technologines ir procesų žinias, įgijo išskirtines partnerystes. Tuo galėtų pasinaudoti platesnis mūsų klientų ratas Lietuvoje ir užsienyje. Noriu išlaikyti pirmaujančias BAIP pozicijas kritinės IT infrastruktūros srityje Lietuvos rinkoje, organizacijos požiūriu ir teikiamomis paslaugomis būti įdomia bei kūrybinga kompanija, nuolat augančia kartu su savo klientais“, – sakė G. Umantas.

Nuo 2008 metų pradžios tuometinis UAB „Baltic Amadeus Infrastruktūros paslaugos“, padėjęs pagrindus IT infrastruktūros verslui grupėje, vėliau tapęs UAB BAIP, išaugo nuo 45 iki 90 darbuotojų. Nuo 2009 metų daugiausiai specializavosi IT paslaugų sektoriuje ir padėjo savo klientams krizės metais efektyviai išnaudoti savo turimą IT infrastruktūrą. Kartu su Vilniaus universitetu ir tarptautiniais partneriais įgyvendino du didžiausius superkompiuterių projektus Baltijos regione.

Buvo pristatyti ir išplėtoti nauji sprendimai IT ūkiams: kritinės IT infrastruktūros priežiūros, vystymo ir veiksnumo atstatymo paslaugos grįstos unikalia, BAIP sukurta metodika – CIMF (Critical Infrastructure Maintenance Framework) ir „CopyPrint“ – kompleksinė spausdinimo ir kopijavimo išlaidų, kontrolės ir valdymo optimizavimo paslauga.

Atgal į sąrašą
Į viršų