Naujosios „Intel“ kompiuterių plokštės bus platinamos kartu su „ESET Smart Security“

2009 09 28 Šaltinis: „VRP | Hill & Knowlton“

Informacijos šaltinis: „VRP | Hill & Knowlton“

Pasaulinė IT inovacijų taikymo lyderė „Intel“ naujas staliniams kompiuteriams skirtas „Intel Executive“ serijos plokštes platins drauge su saugumo priemonių paketu „ESET Smart Security“. Nuo kitų metų vartotojai, įsigiję naujas „Intel“ plokštes, kartu gaus ir nemokamą „ESET Smart Security“ licenciją iki vienerių metų. ESET kol kas yra vienintelė antivirusinių programų gamintoja, kurios produktai yra įvertinti „Intel“ kokybės sertifikatu.

„Džiaugiamės šiuo bendradarbiavimu, kuris dar kartą pabrėžia mūsų produktų kokybę ir  kompleksinės apsaugos svarbą. Vartotojai, įsigiję kompiuterį, iš karto galės naudotis saugiu ir greitu kompiuteriu“, – sako Tomas Parnaraukas, ESET saugumo sprendimus šalyje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ vadovas.

„Intel“ saugumo įrangos kategorijoje kokybės sertifikatais yra įvertinti aštuoni sprendimai. ESET produktai yra pirmosios antivirusinės programos, gavusios šį prestižinį įvertinimą. Testuojant jas buvo įvertintos tokios savybės kaip gebėjimas dirbti su dideliais kiekiais elektroninių laiškų ir susidoroti su įvairiomis interneto grėsmėmis.

Vartotojai, nuo kitų metų pradžios įsigiję kompiuterius su „Intel Executive“ plokšte, kartu gaus ir „ESET Smart Security“ licenciją iki metų trukmės.  Šis saugumo sprendimas eikvoja nedaug kompiuterio resursų, todėl nesulėtina darbo. Pažangi grėsmių aptikimo technologija „ThreatSense“ greitai suranda ir pašalina žinomus bei naujus virusus taip užtikrindama vartotojams efektyvią apsaugą realiu laiku.

„Nuolat siekiame suteikti aukščiausią vertę mūsų produktus integruojantiems specialistams ir namų naudotojams. Mūsų klientams reikia kokybiškos antivirusinės programos, kuri ne tik užtikrintų apsaugą nuo virusų, bet ir nesumažintų kompiuterio darbo spartos. Nenuostabu, kad pasirinkome ESET sprendimus, nes būtent jie geriausiai atitinka vartotojų lūkesčius“, – sako Clem Russo, „Intel“ viceprezidentas ir Klientų departamento vadovas.

ESET saugumo priemonių paketas „Smart Security“ bus pristatomas su „Intel Executive“ šeimos plokštėmis, rinkoje pasirodysiančiomis pirmąjį 2010 metų ketvirtį. ESET „Smart Security“ planuojama platinti ir su naujomis „Media“ šeimos „Intel“ pagrindinėmis plokštėmis.  

Apie „NOD Baltic“

Pažangius programinės įrangos sprendimus šalyje pristatanti bendrovė „NOD Baltic“ siūlo ne tik ESET antivirusinę programinę įrangą „NOD32 Antivirus“, bet ir papildomus apsaugos sprendimus, taip pat modernius programinius įrankius patogesniam kasdieniam darbui. 

Daugiau informacijos apie bendrovę galima rasti tinklalapyje http://www.nodbaltic.lt/.

Apie ESET

ESET sukurta antivirusinės įrangos sistema „NOD32 Antivirus“, pelniusi daug apdovanojimų, saugo nuo žinomų ir nežinomų kompiuterinių virusų, šnipinėjančių bei kitų kenksmingų programų realiuoju laiku. ESET buvo įtraukta į „Deloitte“ sudaromą 500 sparčiausiai augančių įmonių sąrašą bei yra vienintelė bendrovė, nuosekliai gavusi daugiausia „Virus Bulletin“ apdovanojimų. ESET būstinė įsikūrusi Bratislavoje (Slovakija), kompanija turi filialus San Diege (JAV), Prahoje (Čekija), Buenos Airėse (Argentina). Jos atstovai veikia daugiau negu 80-yje šalių. Daugiau informacijos http://www.eset.com/.

Daugiau informacijos:

Dovilė Aleksaitė, „VRP | Hill & Knowlton” projektų vadovė

Tel. +370 652 67618, + 370 5 249 99 49, el. paštas: dovile@vrp.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų