Naujos kompiuterinės sistemos

2008 11 20 Šaltinis: Komsista
Informacijos šaltinis: UAB “Komsista”
 
2007 metais įkurta UAB “Komsista” pradėjo veiklą prekiaudama kompiuterine bei programine įranga ir šiandien įmonė jau gali pasiūlyti nemažai naujų informacinių technologijų bei telekomunikacinių sprendimų verslo bei privačiam sektoriui. Atsiradus įmonių poreikiui automatizuoti ir optimizuoti esančias biuruose ar gamybinėse patalpose kompiuterines, telefonijos bei apsaugos sistemas UAB “Komsista” surado būdą kaip tai padaryti.

Nauja UAB “Komsista” veikla išsiskiria sprendimų savitumu. Yra taikomos Lietuvoje dar negirdėtos ir nediegtos domNET, OBSERVISION – Savianalizės, apsaugos sistema bei COMMEND – Valdymo ir komunikacijos sistemos. Pabandykime trumpai apžvelgti jų reikšmę.

“domNET sistema”

“domNET sistema”, yra pirmasis sprendimas, kuris buvo suprojektuotas su mintimi apie visų logiškų tinklų atskirame name sujungimą. DomNET sistema yra maža investicija, kuri neabejotinai kelia namo ar buto vertę ir patogumą. domNET sistema sukombinuoja patogumą ir saugumą, įgalindama efektyvesnį naudojimą namų prietaisais tokiais kaip telefonas, radijas, televizija, kompiuteris ar vaizdo kameros.

“OBSERVISION – Savianalizės, apsaugos sistema” 

Observision apima sistemas, pagrįstas protingais vaizdo analizės algoritmais, kurie geba identifikuoti įvykius ir objektus. Iš anksto apibrėžtų įvykių identifikavimas sukuria automatinio pavojaus signalą tuopat metu pranešdamas reikiamiems postams, kad jie imtųsi atitinkamų veiksmų. Observision sistema yra vienintelis šiuo metu rinkoje esantis sprendimas, kuris ultra greito XTRACT procesoriaus dėka įgalina analizę analizuojamose patalpose. Papildoma funkcija, siūloma kaip Observision sistemos dalis, yra belaidis video signalo perdavimas, kuris veikia Wi-Fi duomenų perdavimo pagrindu.

“COMMEND – Valdymo ir komunikacijos sistemos”

COMMEND sistemų pasiūlynas, nėra tiktai kelias į patikimą komunikaciją, bet svarbiausia į integruotą vadybą ir komunikacijos sistemą, panaudotą plačiai skirtinguose rinkos sektoriuose.

Aukščiausios kokybės balso perdavimas yra garantuotas pagal Open Duplex® technologiją.

COMMEND sistemos yra pagrindinės viso vidaus ryšio funkcijos, kurios kontroliuoja, pilna vizualizacija, pranešimus ir atsiskaitymus. Modulinė architektūra ryšyje su plačiu pasiekiamų komponentų diapazonu įgalina įsisąmoninimą paprasčiausių balso “iš taško į tašką” ryšių ir išvystytų, integruotų sekimo sistemų, kurios gali turėti net 30.000 vartotojų skaičių. Speciali programinė įranga, turinti daugybę skirtingų apipavidalinimų ir savos vizualizacijos programą įgalina lankstų sistemos funkcionalumo reguliavimą. Pagrįstos nauja “IoIP Interkom per IP” technologija, COMMEND sistemos, suteikia galimybę įdiegti išskaidytą komunikacijos sistemą su globaliniu IP tinklo diapazonu.

Visos šios sistemos padidina įmonių produktyvumą, gyvenamųjų namų efektyvumą bei svarbiausia, kompiuterinių sistemų valdymo bei aptarnavimo paprastumą.

Atgal į sąrašą
Į viršų