Naujos kartos ESET sprendimai visapusiškai biuro apsaugai

2012 03 02 Šaltinis: UAB NOD Baltic

Informacijos šaltinis: UAB “NOD Baltic”Informacinės technologijos tapo neišvengiama kasdieninės įmonių veiklos dalimi, o gebantiems jomis manipuliuoti kibernetiniams nusikaltėliams – lengvai panaudojamu ginklu. Pastaraisiais mėnesiais suaktyvėjusios atakos – įsilaužimai į kompiuterines sistemas, virusų bei kenkėjiškų programų platinimas – įrodė, kad vyraujantis nusiraminimas, jog esame „per maži ir neįdomūs“ gerokai prasilenkia su realia situacija šalyje.

Siekdama užkirsti kelią galimoms atakoms prieš verslo įmones, pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristato tris efektyvius saugumo sprendimus. „ESET Endpoint Antivirus“ ir „ESET Endpoint Security“ ne tik aptinka ir pašalina jau žinomas grėsmes, bet ir naudodama pažangias technologijas neutralizuoja naujas, tuo tarpu „ESET Remote Administrator 5“ užtikrina efektyvią įmonių saugumo priežiūrą, sumažina kompiuterių priežiūros kaštus. Bandomąsias šių sprendimų versijas šalies įmonės kviečiamos išmėginti nemokamai.

Visapusiška apsauga

Didžiausią grėsmę verslo įmonių saugumui kelia dar neištirtos, mutavusios kenkėjiškos programos, kurios savo „darbą nudirba“ dar iki to momento, kai kompiuterio specialistai atranda nuo jų veiksmingą apsisaugojimo būdą. Netgi išvengusios tiesioginių finansinių nuostolių, kuomet prarandama ar nutekinama konfidenciali verslo informacija, įmonės patiria daug žalos. Sutrikęs kompiuterių darbas atsiliepia veiklos efektyvumui, o elektroninio pašto sistemoje „gyvenančio“ viruso savavališkai siuntinėjami brukalai (angl. spam) su neva oficialiais verslo pasiūlymais gali pakenkti patikimam įmonės vardui.

Niūri tiesa ta, jog neretai kenkėjiškas programas bei virusus kuriantys bei atakas vykdantys kibernetiniai nusikaltėliai yra žingsniu pirmesni už saugumo specialistus, kuriems tenka reaguoti tik į jau žinomas saugumo problemas. Pasitelkus efektyvią kenkėjų aptikimo technologiją kartu su „ThreatSense“ skenavimo varikliu ir debesų technologija paremta failų apsaugos nuo grėsmių technologija „ESET Live Grid“, ESET sukūrė efektyvias programas „ESET Endpoint Antivirus“ ir „ESET Endpoint Security“. Jos užtikrina itin tikslų ir greitą virusų aptikimą ir nukenksminimą kompiuterių specialistams vos tik gavus pirmąsias užuominas apie grėsmes, o taip pat neutralizuoja naujus, dar nežinomus kenkėjus.

Kelių lygių „ESET Endpoint Security“ apsauga – visapusiška antivirusinė programa, grėsmių užkarda, žiniatinklio kontrolė bei brukalų filtras – apsaugo nuo virusų, Trojos arklių, kirminų, šnipinėjimo programų, nepageidaujamų laiškų ar kitų sistemos sutrikimų. „ESET Endpoint Antivirus“ užtikrina pagrindinę įmonės apsaugą. Be to, siūlydamos patobulintas funkcijas, tokias kaip „Live Grid“, HIPS ar paskutinių atnaujinimų atšaukimą, norint sistemą grąžinti į ankstesnę padėtį (angl. Rollback), naujieji ESET sprendimai palengvina darbą kompiuterių priežiūra besirūpinantiems IT specialistams bei administratoriams.

Centralizuotas apsaugos sprendimų valdymas

Didžioji dalis prieš šalies įmones vykdomų atakų susijusios su saugumo sprendimų spragomis, o tiksliau, su laiku neatlikta kompiuterių sistemų profilaktika. Klaidinga manyti, jog užtenka vien tik įsidiegti antivirusinę programą – būtina periodiškai išvalyti kompiuterį nuo „šiukšlių“, reguliariai atnaujinti operacinę sistemą, spręsti saugumo spragas. Įmonėms, kurios savo veikloje naudoja nuo kelių iki keliasdešimt kompiuterių, jų priežiūra bei valdymas be deramų įrankių gali atsieiti ganėtinai brangiai. Mažiausius kompiuterių priežiūros kaštus užtikrina centralizuota valdymo sistema – sujungiant visus ofiso kompiuterius į vieną tinklą, juos galima prižiūrėti vienu metu, greitai aptikti ir reaguoti į menkiausius sutrikimus.

ESET pristato tiek didelėms, tiek mažoms įmonėms skirtą nuotolinio kompiuterių administravimo įrankį „ESET Remote Administrator 5“, pritaikytą abiems „ESET Endpoint“ sprendimams. Naujoji valdymo sistema turi išsamų valdymo skydą ir rolėmis pagrįsta administravimą, leidžiantį patogiai nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti apsaugos lygį visuose įmonės kompiuteriuose, centralizuotai atsiųsti reikiamus atnaujinimus. Toks sprendimas sumažina kompiuterių administravimui skiriamą laiką ir išteklius, leisdamas visą dėmesį sutelkti į kitus verslo aspektus.

Sklandus kompiuterių darbas

Kurdama verslui skirtus sprendimus ESET siekia užtikrinti kuo didesnį veiksmingumą ir išnaudoti kiek įmanoma mažiau kompiuterinės sistemos išteklių. Šiuo principu veikia ir naujieji sprendimai „ESET Endpoint Antivirus“ bei „ESET Endpoint Security“, kurie akylai stebėdami, išsamiai skenuodami ir filtruodami programinės įrangos dalis bei atliekamus procesus naudoja minimalius sistemos išteklius. Tai nesulėtina ir netrikdo darbo kompiuteriu.

ESET produktų kokybę – mažą kompiuterių sistemos resursų naudojimą, efektyvią apsaugą nuo esamų ir dar nežinomų grėsmių – patvirtina nepriklausomos testavimo organizacijos „Virus Bulletin“ atliekami bandymai. ESET yra gavusi daugiausiai, net 71 „Virus Bulletin“ apdovanojimą. Lietuvoje ESET saugumo sprendimus naudoja ir visapusę apsaugą yra įsidiegusi Ignalinos atominė elektrinė, LR kultūros ministerija, televizijos kanalas LNK, Kauno technologijos universitetas ir daugelis kitų kompanijų.

Atgal į sąrašą
Į viršų