Naujos kartos ESET saugumo sprendimai verslui jau prieinami visame pasaulyje

2015 02 26

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET šiomis dienomis globaliu mastu pristatė visiškai atnaujintą ir perkurtą IT saugumo produktų liniją verslui.

Po ilgus mėnesius trukusių išsamių diskusijų su verslo atstovais visame pasaulyje, ESET kūrėjai pasiūlymus įdiegė į naujos kartos saugumo sprendimus. Po intensyvių projektavimo, techninių reikalavimų išpildymo darbų, produktų vystymo ir testavimo, ESET naujos kartos produktai verslui nuo šiol prieinami visoms įmonėms, nepriklausomai nuo jos dydžio, pasauliniu mastu.

ESET saugumo produktai verslui suteikia aukščiausio lygio apsaugą, neapkraunant įmonės IT infrastruktūros. Taip pat siūlo daugybę naujų funkcijų: apsaugą nuo botnet atakų, įsilaužimų blokatorių, apsaugą nuo sukčiavimo „Anti-Phishing“ bei sprendimą vagystės atveju „Anti-Theft“.

„Kurti pasaulinio lygio saugumo sprendimus mums nėra naujiena – mes tai darome jau daugiau nei 20 metų, – sako ESET vadovas Richard Marko. – Vis dėlto skaitmeninė
revoliucija iš esmės pakeitė IT saugumo suvokimo ir veikimo principus, todėl norėjome grįžti į pačią pradžią ir išsamiai išsiaiškinti, ko mūsų klientams reikia sėkmingam verslo augimui dabar ir netolimoje ateityje. Pagrindinis uždavinys buvo suderinti produktų naudojimo patogumą, manevringumą kartu su nepriekaištingu veikimu. Rezultatai kalba patys už save – manau, mes tikrai nusipelnėme auksinio medalio už šį darbą.“

ESET IT saugumo produktų centre – nuotolinio administravimo sprendimas „ESET Remote Administrator“. Ši įvairiose platformose veikianti nuotolinio valdymo konsolė buvo perkurta naujai, siekiant pateikti vartotojui itin patogų naudoti produktą, pasižymi padidintu saugumo lygiu ir iš esmės padeda sumažinti bendras IT valdymo ir priežiūros išlaidas įmonėje. Integruota užduočių valdymo sistema padeda sumažinti sistemos neveikimo laiką, o taip pat ji automatiškai atlieka veiksmus, priklausančius konkrečiai dinaminei grupei.

Nauja ESET verslo produktų vartotojo sąsaja ženkliai supaprastina užduočių stebėseną, nustatymus ir tinklo priežiūrą. Taip užtikrinama, jog įmonės iš anksto įspėjamos ir apsaugomos nuo kenkėjiškų veiksmų.

„Įmonėms vis labiau pasikliaujant naujausiomis technologijomis, jos tampa patraukliu taikiniu kibernetiniams sukčiams, pavyzdžiui, didėja tikslinių atakų prieš organizacijas skaičius bei daugėja sudėtingų naujų grėsmių, – sako ESET pardavimų ir rinkodaros vadovas Ignacio Sbampato. – Saugumo sprendimų kūrėjai turi pasiūlyti savo klientams tokius produktus, kurie neeikvotų vidinių įmonės resursų kovojant su grėsmėmis. Štai kodėl rinkoje pristatome neprilygstamą mūsų produktų vertę – nedidelių resursų reikalaujančius sprendimus. Mes labai daug investavome siekdami verslo vartotojams sukurti aukščiausio lygio kokybę. Mūsų tikslas – pranokti klientų lūkesčius ir pasiūlyti jiems pirmos klasės saugumo sprendimus – neįtikėtinai efektyvius, bet paprastus įdiegti, konfigūruoti bei valdyti.“

Naujos kartos ESET produktai pirmą kartą pristatyti Šiaurės Amerikoje praėjusiųjų metų gruodį. Pirmieji atsiliepimai iš klientų labai teigiami, kai kurie klientų pasiūlymai įdiegti iš karto prieš pateikiant produktus visam pasauliui.

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų