Naujos gamybos procesų optimizavimo galimybės

2008 05 07

Informacijos šaltinis: UAB „Softera Baltic“

Lietuvos, ir ne tik, gamybinėms įmonėms kyla vis daugiau klausimų: kaip geriau išnaudoti turimus resursus, efektyviai valdyti sandėlį, greičiau ir racionaliau atlikti užsakytus darbus, sugebėti laiku įvykdyti įsipareigojimus klientams ir pan.

Technologinių sprendimų yra ir Lietuvoje, tačiau nedaug informacinių technologijų (IT) diegėjų išmano gamybinių įmonių verslo procesus, kad tokie sprendimai duotų realią investicijų grąžą.

Verslo valdymo sprendimus ir paslaugas teikianti UAB “Softera Baltic” specialistai turi daugiau nei dešimties metų patirtį gamybos procesų valdymo srityje. Siekdama šią patirtį panaudoti diegiant pažangiausius pasaulio gamybos valdymo sprendimus Lietuvos įmonėse, “Softera Baltic” sudarė strateginės partnerystės sutartį su svarbiausia “Microsoft Dynamics™” partnere “Tectura” – pasauline paslaugų kompanija, teikiančia verslo valdymo, CRM ir kitus technologinius sprendimus “Microsoft” technologijų pagrindu.

“Mums ypač svarbūs gamybinių įmonių poreikiai ir norai”, teigia Tomas Kazokas, UAB “Softera Baltic” direktorius. “Šios įmonės didina investicijas į IT sprendimus, kurie padėtų joms išlaikyti konkurencingumo lygį, didinti gamybos pajėgumus ir produktyvumą, plėsti verslą. Specializuoti sprendimai gamybinėms įmonėms padeda racionaliai planuoti gamybą, optimizuoti žaliavų likučius, sutrumpinti gamybos laiką ir susidoroti su kitais gamybai būdingais iššūkiais. Taip pat padėsime gamybinėms įmonėms pasinaudoti ES parama pažangioms technologijoms ir sprendimams diegti.”

Kaip praneša Vincent Castiglione, “Tectura” viceprezidentas, atsakingas už korporacinę plėtrą, “Strateginio partnerių aljanso nariai nuolat keičiasi tam tikrų pramonės šakų ir horizontaliais sprendimais, geriausia praktika, bendrų projektų informacija ir pasauline metodologija. Klientams tai reiškia lanksčių, lengvai valdomų ir efektyvių kaštų požiūriu sprendimų, sukurtų “Microsoft” produktų pagrindu, pateikimą. Tikime, kad “Softera Baltic” suteiks Lietuvos įmonėms naudos, pristatydama mūsų suprantamus, integruotus, gamybinėms įmonėms visame pasaulyje skirtus verslo valdymo sprendimus.”

Daugiau apie įmones: www.softera.lt, www.tectura.com

Daugiau informacijos:

Tomas Kazokas, UAB “Softera Baltic” direktorius, mob. tel. +370 682 55259, el. paštas tomas.kazokas@softera.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų