Naujoji “SugarCRM” 6.1 versija supaprastina CRM suvokimą

2011 01 17 Šaltinis: UAB "OptimusCRM"

Informacijos šaltinis: UAB “OptimusCRM”

Kompanija “SugarCRM” pristatė naują savo sukurtą klientų valdymo programos versiją – 6.1. Maža to, išleista ir mobili šio itin reikalingo įrankio versija „Sugar Mobile“. Nuo šiol pardavimų vadybininkai, bei vadovai klientų valdymo programą turės ir savo iPhone telefonuose.

Naujoji SugarCRM versija pasižymi patrauklesne, bei patogesne vartotojo grafine sąsaja, taip pat joje įdiegta daugybė smulkesnių patobulinimų, palengvinančių kasdieninį darbą. „Sugar Mobile“ ne tik leidžia prisijungti prie įmonės duomenų, bet ir suteikia galimybę pilnavertiškai aptarnauti klientus neesant biure.

Įmonės “OptimusCRM”, platinančios SugarCRM produktus, direktorius Antanas Sakalauskas teigia, „Lietuvos įmonių pardavimo specialistai jau įvertino SugarCRM 6.1 programos lankstumą ir funkcionalumą, o nedidelė šios programos kaina daro ją daug pranašesnę už konkurentų produktus“.

„Būtent dėl šių privalumu mes prognozuojame, kad Lietuvos įmonės 2011 metais daugiausiai pasirinks SugarCRM sprendimą, nes šiuo metu įmonės ieško gan solidaus sprendimo už minimalias investicijas.“ – sakė Antanas Sakalauskas.

Įmonės “OptimusCRM” duomenimis, pastaruoju laikotarpiu domėjimasis “SugarCRM” sprendimais tik didėja. Tai patvirtina ir specializuoto verslo programinės įrangos portalo Softconsulting.lt 2010 metais atlikta apklausa, kokie CRM sprendimai naudojami Lietuvoje. Tyrimas parodė, jog antroje vietoje labiausiai naudojama buvo SugarCRM sistema.

Apie SugarCRM Inc.

Kompaniją 2004 metais įkūrė trijų žmonių komanda, turinčių didelę CRM patirtį. Tuo metu jie pasirinko galimybę dirbti su CRM kitu būdu – per atvirą kodą. Tad šiandien kompanija jau yra pasaulinė atviro kodo CRM lyderė, pelniusi CRM Magazine, InfoWorld, ir Customer Interaction Solutions and Intelligent Enterprise metų apdovanojimus.

Apie Sugar

SugarCRM programine įrangą siuntėsi virš septynių milijonų kartų, o SugarCRM programa naudojasi daugiau kaip 700.000 vartotojų. SugarCRM programinė įranga yra taip pat platinama per pasaulinį partnerių tinklą, kurie teikia šios programos diegimo, palaikymo ir atnaujinimo paslaugas.

Apie OptimusCRM UAB

UAB “OptimusCRM” – yra SugarCRM sistemos diegimo lyderis ir vienintelis oficialus SugarCRM atstovas Lietuvoje. Mes siūlome įsidiegti SugarCRM Community, Proffesional ir Enterprise versijas. Per tris metus aptarnavome daugiau kaip 30 įmonių.

Atgal į sąrašą
Į viršų