Naujoji „Fujitsu Technology Solutions“ leis „Fujitsu“ tapti globalia kompanija

2009 04 01 Šaltinis: KPMS
Informacijos šaltinis: KPMS

Miunchenas, 2009 balandžio d. Nuo šiandienos „Fujitsu Siemens Computers“ tampa 100 proc. dukterine „Fujitsu Limited“ kompanija ir yra pervadinama į „Fujitsu Technology Solutions (Holding) B.V.“ Naujoji kompanija kartu su „Fujitsu Services“ veiks po vienu bendru prekės ženklu „Fujitsu“. Abi kompanijos praplės produktų, sprendimų ir paslaugų portfelį, siūlomą verslo klientams EMEA (Europos, Vidurinių Rytų ir Azijos) regione. Tvirtas pozicijas EMEA regione užimančios „Fujitsu Technology Solutions“ integravimas leis „Fujitsu“ tapti globalia kompanija. Siekdama šio tikslo, „Fujitsu“ nemažai investuoja į veiklą Europoje, tapsiančią globalios kompanijos kūrimo atspirties tašku . „Su „Fujitsu Technology Solutions“ pajėgumais ir atveriamomis galimybėmis galime pakeisti patį „Fujitsu“ verslo modelį, – teigia Kuniaki Nozoe, „Fujitsu Limited“ prezidentas. – Galime „mąstyti globaliai“ kurdami naujus produktus ir „veikti lokaliai“ tenkindami klientų poreikius. „Fujitsu Technology Solutions“ integracija leis visai „Fujitsu“ grupei teikti integruotus produktus ir sprendimus visame pasaulyje“.

Investicijos Europoje

„Fujitsu“ ir „Fujitsu Technology Solutions“ kartu kurs inovatyvius ir konkurencingos kainos produktus pasaulinei rinkai, optimizuodamos produktų tyrimus ir plėtrą. „Fujitsu Technology Solutions“ taps svarbiausiu „Fujitsu“ pasaulinei rinkai skirtų produktų tyrimų ir plėtros padaliniu. Per 10 tūkst. darbuotojų EMEA regione ir per tūkstantį inžinierių naudos savo patirtį kurdami produktus, programinę įrangą ir paslaugas visai „Fujitsu“ grupei. Vokietijos centruose (Miunchene, Paderborne ir Augsburge) „Fujitsu Technology Solutions“ kurs „Intel“ architektūros serverius ir duomenų saugyklas.

„Fujitsu“ ketina papildomai investuoti į tyrimų ir plėtros pajėgumus Europoje, daugiausia Vokietijoje. Augsburge ketinama koncentruoti visus „Fujitsu“ grupės „Intel“ architektūros serverių kūrimo pajėgumus – Japonijos ekspertai bendradarbiaus su Vokietijos inžinieriais naujame tyrimų ir plėtros centre. „Intel“ architektūros serveriai – viena iš svarbiausių „Fujitsu“ ateities augimo sričių. 240 tūkst. tokių serverių 2007 m.pardavusi „Fujitsu“ ketina padvigubinti pardavimus ir 2010 m. parduoti 500 tūkst. „Intel“ architektūros serverių. Klientų ir partnerių atžvilgiu „Fujitsu Technology Solutions“ integracija taps naudinga investicija: „Fujitsu“ gaus priėjimą prie plačios „Fujitsu Technology Solutions“ klientų bazės EMEA regione ir tęs plėtrą besivystančiose rinkose. Taip pat „Fujitsu“ grupė gaus 1 700 tiesioginių ir 43 tūkst. netiesioginių partnerių kanalus.

„Fujitsu“ valdymo pokyčiai

Richard Christou, „Fujitsu Technology Solutions“ valdybos pirmininkas, paskirtas atsakingu už „Fujitsu“ grupės verslo strategijos keitimą ir vykdymą už Japonijos ribų. Jis suformavo „Fujitsu Global Business“ grupę (būstinė įkurta Londone), ir ėmėsi jam vadovauti. „Fujitsu Global Business“ grupė valdo visą „Fujitsu“ veiklą už Japonijos ribų, taip pat ir kompanijų „Fujitsu Technology Solutions“ bei „Fujitsu Services“ veiklą. „Fujitsu Global Business“ grupė vykdys pasaulines rinkodaros, pristatymo ir klientų bazės valdymo funkcijas. „Fujitsu“ valdymo struktūrą EMEA sudarys trys regionai: Jungtinė Karalystė bei Airija, Šiaurės šalys, kontinentinė Europa. Kontinentinės Europos regionas užims daugiausia „Fujitsu Technology Solutions“ veiklos teritorijos, jam vadovaus Kai Flore (išliksiantis ir „Fujitsu Technology Solutions Holding (B.V.)“ vadovu).


Apie „Fujitsu Technology Solutions (Holding) B.V.“

„Fujitsu Technology Solutions“ – pirmaujantis Europos IT infrastruktūros paslaugų teikėjas, veikiantis Europos, Vidurinių rytų ir Azijos rinkose, taip pat Indijoje, ir siūlantis paslaugas tiek smulkaus, vidutinio bei stambaus verslo įmonėms, tiek privatiems klientams. „Fujitsu Technology Solutions“ turi per 10 tūkst. darbuotojų, kompanija priklauso „Fujitsu“ grupei, teikiančiai IT verslo sprendimus daugiau nei 70 pasaulio šalių ir turinčiai per 160 tūkst. darbuotojų. „Fujitsu“ centrinė būstine įsikūrusi Tokijuje (Japonija). 2008 fiskaliniais metais, pasibaigusiais 2008 m. kovo 31 d., „Fujitsu“ uždirbo 5,3 trilijonų jenų (53 mlrd. JAV dolerių) konsoliduotų pajamų.

Daugiau informacijos: http://ts.fujitsu.com/aboutus

Kontaktai spaudai:

Melanie Wolf Senior PR Manager

Tel.: + 49 (0) 89 62060 4458

Mobile: + 49 (0) 171 33 42 882

Fax: + 49 (0) 89 62060 329 4458

melanie.wolf@ts.fujitsu.com

Atgal į sąrašą
Į viršų