Nauji HP sprendimai sveikatos priežiūros organizacijoms palengvins pacientų aptarnavimą

2011 05 18 Šaltinis: UAB "Hewlett-Packard"

Informacijos šaltinis: UAB “Hewlett-Packard”

HP pristatė naujus sprendimus sveikatos priežiūros sektoriui “HP Distributed Workflow Solution for Healthcare” ir “HP Exstream for Healthcare Providers”, kurie pagerins pacientų aptarnavimą ir padės gerokai sumažinti pakartotinų guldymų į ligonines rodiklius.

Dokumentų valdymo sprendimas “HP Distributed Workflow Solution for Healthcare” kartu su “Hyland Software” supaprastina ir automatizuoja procesus, kuriuose naudojami popieriniai dokumentai, užtikrindamas tikslų šių dokumentų perkėlimą į skaitmeninę formą bei galimybes juos akimirksniu pasiekti iš bet kurios darbo vietos organizacijoje.

Tuo tarpu sprendimas “HP Exstream for Healthcare Providers” leidžia sumažinti ligoninėms pakartotinų guldymų skaičių pasiūlydama asmenines, lengvai suprantamas pranešimų pacientui formas. Informacija pacientams teikiama jų pasirinkta kalba, kanalu ir formatu.

Septynios iš 10 didžiausių sveikatos priežiūros kompanijų naudojasi HP vaizdavimo ir spausdinimo grupės (IPG – Imaging & Printing Group) sprendimais.

Pasak HP IPG sveikatos priežiūros sprendimų rinkos plėtros konsultantės Laurie Eldridge-Shanaman, daug sveikatos priežiūros organizacijų vis dar naudojasi popieriniais dokumentais, ligos istorijų įrašais, o “Distributed Workflow” sprendimas leidžia joms šiuos įrašus ir dokumentus skenuoti, indeksuoti ir sudėti į elektronines medicinines korteles.

“Priklausomai nuo ligoninės darbuotojo įgaliojimų, klinikiniai dokumentai gali būti skenuojami ir perkeliami tiesiai į atitinkamus darbo srautus. Svarbi informacija apie pacientą, kurios reikia norint priimti informuotus sprendimus, taip pat duomenys, reikalingi paspartinti pajamų ciklą, automatiškai paskirstomi ir tampa pasiekiami vos nuskenuoti. Ši technologija efektyviai veikia skenuojant laboratorijų ataskaitas, rentgenogramas, kompiuterinės tomografijos, artroskopijos vaizdus tiek decentralizuotai, tiek centralizuotai ir leidžia sukurti pilną sveikatos istoriją”, – sako L.Eldridge-Shanaman.

Naujasis “Exstream” sprendimas yra platforma, kuri teikia suasmenintus pranešimus, gydymo vaistais instrukcijas bei reabilitacijos planus pacientams, kai šie išleidžiami iš ligoninės. “Exstream” gali pasiimti duomenis iš ligoninių duomenų bazių ir sukurti išleidimo dokumentus bei paskesnius pranešimus.

Pacientai gali pasirinkti kalbą ir pranešimų pateikimo formą – priminimus apsaugotoje interneto svetainėje, SMS, elektroninio pašto ar balso pašto žinutėmis.

Išleidimo dokumentuose, kuriuos sukuria “Exstream”, gali būti įdedamas vaistų vartojimo grafikas, informacija apie šalutinius efektus, sveikimo procesą, tolimesnių priėmimų tvarkaraštis ir gydytojų kontaktai.

“Visame pasaulyje sveikatos priežiūros organizacijos stengiasi diegti procedūras ir technologijas, kurios padėtų sumažinti galimų išvengti pakartotinų guldymų skaičių. Jų problema kyla dėl neefektyvios ir nepakankamos informacijos, kuri pateikiama išrašant pacientą ar šį perkeliant į kitą priežiūros įstaigą. Dėl to pacientai ir juos prižiūrintys žmonės gali praleisti tolimesnius vizitus pas gydytoją, netinkamai suprasti vaistų vartojimo grafikus ir tai gali sukelti neigiamų padarinių sveikatai, – aiškina L.Eldridge-Shanaman. – “HP Exstream Solution for Healthcare Providers” sprendžia kaip tik šias problemas sudarydama galimybes automatiškai formuoti asmeninius išrašymo dokumentus, priminimus apie vizitus, priežiūros planus ir pateikti juos paciento pasirinktu formatu (popieriuje, elektroniniu paštu, pacientų portale, išmaniajame telefone) bei pasirinkta kalba”.

Apie HP

HP kuria naujas technologines galimybes žmonėms, verslui, valdymui ir visuomenei. Būdama didžiausia pasaulyje technologijų kompanija, HP pristato spektrą sprendimų, pradedant spausdinimu, asmeniniais kompiuteriais, programine įranga, paslaugomis ir baigiant IT infrastruktūra, kurie padeda spręsti vartotojų problemas. Daugiau informacijos apie HP (NYSE: HPQ) galima rasti interneto svetainėje http://www.hp.com/.

Atgal į sąrašą
Į viršų