Nauji BS/2 projektai Kazachstane ir Baltarusijoje

2009 09 10 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis:  Elektronika.lt

„Penkių kontinentų“ grupei priklausanti bendrovė „Penkių kontinentų“ Bankinės technologijos (BS/2) sėkmingai plečia veiklą Rytų Europoje ir NVS šalyse. Su partneriais Kazachstane ir Baltarusijoje Lietuvos bendrovė pasirašė naujas sutartis dėl kelių šimtų naujų bankomatų ir specializuotos programinės įrangos diegimo.

„Didžiausią pastarojo meto konkursą laimėjome Kazachstane. Vienam stambiausių šalies bankų „Nurbank“ pristatysime modernius „Wincor Nixdorf“ bankomatus ir mūsų sukurtą savitarnos terminalų vaizdo apsaugos sprendimą „ATMeye.iQ“, kuris garantuoja saugumą ir gerokai sumažina jam užtikrinti reikiamas išlaidas“, – sako Mantas Baršys, BS/2 Rinkodaros skyriaus vadovas.

Pasak M. Baršio, dar vienas kontraktas buvo pasirašytas ir su didžiausiu bei seniausiu Baltarusijos banku „BPS-Bank“ per BS/2 partnerį Baltarusijoje.

„Pirmus rinkos atsigavimo ženklus matome ne tik Centrinės Azijos valstybėse, bet ir Rytų Europoje. Sąstingis, vyravęs 2009 m. pradžioje, po truputį sklaidosi ir paskutiniu metu padaugėjo projektų su Baltarusijos finansinėmis institucijomis. Parduodame ne tik programinę, bet ir pačią pažangiausią techninę įrangą, į kurią bankų investicijos šiuo metu itin suaktyvėjo“, – teigia M. Baršys.

BS/2 yra oficiali „Wincor Nixdorf“ partnerė Lietuvoje ir dar 14 valstybių Rytų Europoje bei NVS. Lietuvos bendrovės paslaugos ir produktai parduodami daugiau nei 60-yje pasaulio šalių.

Atgal į sąrašą
Į viršų