Naujasis IBM serveris taupys įmonių lėšas ir laiką

2008 05 07

Informacijos šaltinis: IBM

VILNIUS, 2008 m. gegužės 7 d. IBM pristatė naują greitai virtualizacijai paruoštą modulinį serverį “BladeCenter HS21 XM” su integruota “VMWare ESX 3i” programine įranga, padėsiančia vidutinėms ir didelėms įmonėms ir organizacijoms efektyviau ir paprasčiau valdyti savo informacines sistemas.

Serveryje kartu su dviem procesoriais bei virtualizacijos branduoliu integruota ir didelių organizacijų poreikius tenkinanti 4 GB operatyvioji atmintinė. Tai vartotojams leis saugiai ir patikimai naudotis visa sistema ir kontroliuoti duomenų srautus.

Nuo šiol išbandyta ir patobulinta sistema nepaprastai greitai aktyvuos IBM gamykloje į “BladeCenter HS21 XM” integruotą virtualizacijos branduolį “VMWare ESX 3i”, todėl įsigyta įranga ims veikti jau po kelių minučių.

Aštuntus metus bendradarbiaudama su kompanija “VMWare”, IBM savo klientams suteikia progą greitai įsitikinti virtualizacijos produktų ir paslaugų kokybe ir pereiti prie didesnio pajėgumo sprendimų savo duomenų centrams ir organizacijų informacinėms sistemoms.

“Virtualizacija šiuo metu yra vyraujanti tendencija rinkoje. Tai padeda sumažinti darbo kaštus, efektyviau panaudoti įmonės resursus, žymiai patogiau valdyti savo serverius bei nesunkiai diegti ir jungti naujus”, – sako “IBM Lietuva” sisteminių produktų pardavimo vadovas Jonas Juodviršis. Pasak jo, pirmiausia “BladeCenter HS21 XM” privalumus ir ekonomiškumą turėtų įvertinti IT specialistai, tačiau išaugus visos informacinės sistemos našumui, akivaizdžiai padidėjusias galimybes pajus ir įmonių vadovai.

“VMware” yra viena iš virtualizacijos diegimo lyderių, gaminanti vieninteles pasaulyje nuo kompiuterio operacinės sistemos nepriklausomas virtualizacijos technologijas. Jomis naudojasi jau daugiau kaip 100 tūkstančių klientų visame pasaulyje.

IBM jau beveik 40 metų išlieka serverių diegimo ir virtualizacijos lydere, kuriančia produktus tokioms informacinių technologijų aplinkoms kaip “IBM BladeCenter”.

Daugiau informacijos apie IBM – www.ibm.com ir www.ibm.com/lt

Atgal į sąrašą
Į viršų