Naujas SAP partneris Lietuvoje – „Lattelecom Technology“

2008 09 12

Informacijos šaltinis: UAB “KPMS ir partneriai”

Pasaulinė verslo programinės įrangos lyderė SAP pasirašė „PartnerEdge“ partnerystės sutartį su „SIA Lattelecom Technology“ – vienos stipriausių Latvijos informacijos valdymo sistemų diegėjų (buv. “MicroLink Latvija”) – filialu Lietuvoje.


Tai jau ketvirtoji SAP „PartnerEdge“ sutartis, po kurios pasirašymo kompanijos partnerių kanalas Baltijos šalyse padidėjo iki 5 partnerių. „Lattelecom Technology“ jau pradėjo savo specialistų rengimą diegti projektus SAP „Business All-in-One Baseline Solution“ programinės įrangos pagrindu.

„Stiprus mūsų „Partner Edge“ programos partneris „Lattelecom Technology“ leis užtikrinti greitesnę SAP verslo programinės įrangos plėtrą Baltijos šalyse ir suteiks šiame regione veikiančioms įmonėms galimybių efektyviau valdyti savo verslo procesus bei įgyti konkurencinių pranašumų rinkoje“, – teigia Carl Langhorn, „SAP Baltics“ vadovas.

„Partner Edge“ programos sutartis yra svarbus „Lattelecom Technology“ plėtros Lietuvoje žingsnių. Nors sutartis pasirašyta tik šiais metais, esame sukaupę ilgametę SAP diegimo patirtį tiek Latvijoje tiek Lietuvoje“ – Giedrė Kirejeva, Lattelecom Technology filialo Lietuvoje Pardavimo direktorė.

Kiti SAP „PartnerEdge“ partneriai Baltijos šalyse yra „Alna Business Solutions“, ERP, „Laverdi IT Services“. SAP „PartnerEdge“ partneriais gali tapti programinės įrangos sprendimų teikėjai, kuriantys ir sertifikuojantys sukomplektuotus programinės įrangos sprendimus „SAP Business All-in-One Solution“ pagrindu.

“Lattelecom Technology” siūlo stambiausioms Europos kompanijoms resursų valdymo sistemas nuo 1996-ųjų. 2003 metais kompanijai suteiktas SAP aljanso partnerės statusas. „Lattelecom Technology“ priklauso „Lattelecom” grupei, kuri yra viena labiausiai pažengusių įmonių Europoje siūlanti naujausias integruotas IT, telekomunikacijų, duomenų perdavimo, infrastruktūros kūrimo, verslo procesų nuomos paslaugas. “Lattelecom Group” sudaro penkios kompanijos –”Lattelecom”, “Lattelecom Technology”, “Baltic Computer Academy”, “Lattelecom BPO” ir “Citrus Solutions”.

Apie SAP


SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja*. Šiandien per 46 100 klientų daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą – nuo individualių programinių sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui iki programinės įrangos kompleksų tarptautinėms organizacijoms. SAP programinė įranga, sukurta atviros inovacijoms ir verslo pokyčiams „SAP NetWeaver®” technologijų platformos pagrindu, leidžia bet kokio dydžio verslo įmonėms visame pasaulyje pagerinti ryšius su klientais, bendradarbiavimą su partneriais, užtikrinti efektyvesnę tiekimo grandžių ir verslo operacijų sąveiką. SAP sprendimų pakete – ir unikalūs sprendimai daugiau nei 25 pramonės šakoms, tarp jų – modernių technologijų sektoriui, mažmeninei prekybai, finansinių paslaugų įmonėms, sveikatos apsaugai, viešajam sektoriui. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – http://www.sap.com/).

*Programinę įrangą verslui SAP apibrėžia kaip verslo resursų planavimo ir pan. programas, tokias kaip tiekimo grandžių planavimo, ryšių su klientais, produktų gyvavimo ciklų, santykių su tiekėjais valdymo.

# # #

Bet kurios šiame dokumente esančios formuluotės, kurios nėra istoriniai faktai, yra tikėtini pareiškimai, apibrėžti 1995 m. JAV Privataus Saugumo Bylos Reformos Akte. Tokio žodžiai, kaip „numatyti“, „tikėti“, „įvertinti“, „tikėtis“, „prognozuoti“, „ketinti“, „galėti“, „planuoti“, „projektuoti“, „nuspėti“ ir pan., susiję su SAP, yra priskirtini šiems tikėtiniems pareiškimams. SAP neprisiima atsakomybės atnaujinti ar peržiūrėti tikėtinus pareiškimus. Tikėtini pareiškimai susiję su įvairiomis rizikomis ir neaiškumais, dėl kurių tikrieji rezultatai gali skirtis nuo tikėtinų. Faktoriai, galintys turėti įtakos SAP ateities finansiniams rezultatams, kartu su JAV Vertybinių Popierių ir Biržos Komisija (SEC) plačiau aptariami SAP dokumentacijoje, kurioje – ir naujausia SAP metinė ataskaita, su SEC užpildyta pagal formą 20-F. Skaitytojai perspėjami pernelyg nepasitikėti šiais tikėtinais pareiškimais, atspindinčiais tik jų publikavimo datos situaciją.

Autorinės teisės © 2008 SAP AG. Visos teisės rezervuotos.

SAP, R/3, mySAP, mySAP.com, xApps, xApp, SAP NetWeaver ir kiti SAP produktai bei paslaugos, minimos šiame dokumente, taip pat su jomis susiję logotipai yra SAP AG prekės ženklai arba registruotieji prekės ženklai Vokietijoje ir keliose kitose pasaulio valsybėse. Visi kiti paminėti produktų ar paslaugų pavadinimai yra atitinkamų kompanijų prekės ženklai. Šiame dokumente pateikti duomenys skirti tik informavimui. Nacionalinės produktų specifikacijos gali skirtis.

Atgal į sąrašą
Į viršų