Naujas požiūris į dokumentų valdymą su “DocLogix 2009” sistema

2008 11 25 Šaltinis: DocLogix

Informacijos šaltinis:UAB “DocLogix”

Dokumentų valdymo sistemos, skirtos verslui bei viešajam sektoriui, gamintoja Lietuvos bendrovė “DocLogix” išleido naują savo produkto versiją “DocLogix 2009”, kuri keičia darbo su dokumentų valdymo sistemomis standartą – leidžia dirbti su dokumentais, valdyti jų derinimą ir pasirašyti elektroniniu būdu tiesiai iš “MS Outlook” elektroninio pašto programos. Naujojoje “DocLogix 2009” versijoje pateikiama ne tik išskirtinės priemonės, leidžiančios vartotojui dirbti naudojant elektroninio pašto programą, bet ir galimybė sistemoje pasirašyti dokumentus mobiliu elektroniniu parašu, kurią pirmieji galės išbandyti “Omnitel” vartotojai.

“Ilgus metus dirbdamas vadovu, pastebėjau, kad darbas su dokumentų valdymo sistema vadovui dažnai užima papildomą laiką ir norėjosi kaip nors šį procesą supaprastinti. Išbandžius “DocLogix 2009” likau patenkintas, kad reikia skirti žymiai mažiau laiko darbui su dokumentų valdymo sistema naudojant “MS Outlook” programą. Manau, kad elektroninių dokumentų valdymas tapo paprastesnis ir suprantamas dar platesniam vartotojų ratui. Nuo šiol vadovams nebereikia mokytis naujų programinių produktų – jie gali dokumentų valdymo veiksmus atlikti tiesiai iš savo įprasto darbastalio – “MS Outlook” – sakė bendrovės “DocLogix” direktorius Arvydas Sekmokas.

“DocLogix 2009” galimybė pasirašyti dokumentą mobiliu parašu labai palengvina elektroninį dokumento pasirašymą, nes nebereikia diegti jokių papildomų programų ar specializuotos įrangos – viskas atliekama “DocLogix 2009” dokumentų valdymo sistemoje mobiliuoju telefonu, kuris “visada yra po ranka”.

“Džiaugiamės, kad “Omnitel” vartotojai pirmieji turės galimybę pasirašinėti elektroninius dokumentus be papildomos įrangos, – sakė bendrovės “Omnitel” viceprezidentas komercijai Remigijus Štaras. – Integruota mobiliojo elektroninio parašo funkcija dokumentų valdymo sistemoje yra svarbus žingsnis didinant mobiliojo elektroninio parašo vartotojų gretas ir paskatins įmones greičiau pereiti prie labiau efektyvių ir aplinką tausojančių elektroninių technologijų.”

Apie mobilųjį elektroninį parašą

Mobilusis elektroninis parašas Lietuvoje veikia jau vienerius metus, šiuo metu “Omnitel” turi virš 2000 šios paslaugos vartotojų. Daugiausiai šie vartotojai yra įmonių buhalteriai ir personalo skyriaus darbuotojai, teikiantys duomenis apie įmonių veiklą valstybinėms institucijoms. Visos viešojo administravimo institucijos asmenis aptarnauja ne tik įprastais, bet ir elektroniniais būdais, kai dokumentai yra pasirašomi saugiu elektroniniu parašu. Populiariausia yra SODROS sistema EDAS, turinti virš 11 000 draudėjų, teikiančių duomenis elektroniniu būdu. Taip pat elektroniniu parašu gali naudotis Swedbank internetinės bankininkystės klientai, galintys prisijungti prie sistemos Hanza.net ir joje tvirtinti pavedimus mobiliojo elektroninio parašo pagalba.

Apie UAB “DocLogix”

Savo kuriamą dokumentų valdymo sistemą bendrovė “DocLogix” per savo partnerių tinklą diegia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. “DocLogix” klientai yra didieji bankai, valstybinės įstaigos, komunalinių paslaugų įmonės ir kitos organizacijos, o šiuo metu “DocLogix” sistema naudojasi daugiau nei 15000 vartotojų. Planuojama, kad ir toliau dokumentų valdymo sistema “DocLogix” bus tobulinama atsižvelgiant į patogumą vartotojui ir inovacijų tendencijas.

Daugiau informacijos:

Ieva Kukevičienė, UAB “DocLogix”

Marketingo vadovė

Mob. tel. +370 698 31387

El.p.: ikukeviciene@doclogix.lt

Int. pusl.: www.doclogix.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų