Nauja UAB Baltijos programinė įranga vadovė

2008 05 06

Informacijos šaltinis: UAB “Baltijos programinė įranga”

UAB “Baltijos programinė įranga” (BPĮ) vadove paskirta Gitana Aklienė.

Gitana Aklienė, nuo balandžio mėnesio pradėjusi vadovaujanti BPĮ, pakeitė septynerius metus bendrovei vadovavusią Ingą Globienę. Naujos pareigos p. Aklienei patikėtos įvertinus jos patirtį ir žinias, sukauptas dirbant BPĮ Finansų vadove.

Gitana Aklienė pažymi, kad bendrovėje dirbanti profesionalų komanda ir toliau sieks užsibrėžtų tikslų. Lietuvos rinkoje BPĮ žinoma kaip IT sprendimų konsultacinė kompanija ir praktinių mokymų lyderė. Lietuvos specialistų kuriamas modeliavimo ir architektūros projektavimo programinis paketas “MagicDraw™ UML” jau yra pelnęs ne vieną prestižinį apdovanojimą.

“Ateityje aktyviai teiksime ne tik “MagicDraw” produkto vartotojų mokymo, konsultavimo ir aptarnavimo paslaugas. Taip pat plėsime Europos rinkai siūlomų specializuotų IT mokymų ir konsultacijų, produktų integravimo bei individualių programavimo sprendimų paslaugų sritį.” – sako p. Aklienė.

Apie bendrovę

UAB “Baltijos programinė įranga”- pirmaujanti Lietuvoje IT įmonė, kurios sprendimais ir patarimais pasitiki didžiausi Lietuvos bankai, telekomunikacijų bendrovės ir didžiosios Lietuvos IT įmonės. BPĮ atstovauja “No Magic” kompanijai, įsikūrusiai 1995 m. JAV. Pagrindinės veiklos sritys: “MagicDraw UML” modeliavimo priemonės kūrimas bei palaikymas, programinės įrangos kūrimas, mokymai bei konsultacijos.

Išsamesnė informacija internete: www.bpi.lt  

Asmuo kontaktams: Violeta Sviridovienė, BPĮ marketingo specialistė, tel. 8 37 201563, el. p. violeta@bpi.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų