Nauja SAP technologija: efektyvesnis darbas medikams, lengvesnis gyvenimas pacientams

2011 03 08 Šaltinis: UAB "SAP"

Informacijos šaltinis: UAB “SAP”

Pasaulinė programinės įrangos lyderė SAP pristatė SAP® Collaborative E-Care Management programinės įrangos paketą. Šis IT sprendimas leidžia medikams, ligoniams ir jų šeimos nariams, naudojantis specialia programine įranga ir mobiliaisiais įrenginiais, stebėti, analizuoti paciento būklę bei priimti geriausią sprendimą dėl ligonio gydymo.

Šis sprendimas ypač tinkamas sergančių ūmiomis ligomis žmonių priežiūrai – aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems ligoniams, kuriems nereikia pastovaus gydymo ligoninėje.

Pavyzdžiui, šį IT sprendimą galima integruoti su gliukometru. Kai įranga fiksuoja pavojų keliančius rodiklius, ligoniui realiu laiku yra siunčiama SMS žinutė ar e. pašto pranešimas, raginantis imtis būtiniausių veiksmų.

Apie pavojų ligonio sveikatai įspėjami ir atsakingi medikai (pavyzdžiui, įspėjama, kai gliukozės kiekis viršija nustatytą normą).

Naudodamiesi šia SAP technologija, ligoniai, naudodamiesi mobiliaisiais telefonais, gali sekti savo sveikatos būklę, interaktyviai bendrauti su medikais. Pacientai taip pat gali naudoti e.patarimais, kurie padeda geriau rūpintis sveikata.

Be to, SAP® Collaborative E-Care Management sprendimas leidžia patogiai koordinuoti ligonių, jų artimųjų ir medikų veiksmus. Technologija leidžia įtraukti sveikatingumą, lėtinių ligų valdymą, tarpinę priežiūrą, poūminę slaugą į vieningą asmens sveikatos planą. Ligonis pats gali pasirinkti, ar asmeninius sveikatos duomenis nori dalintis su kitais žmonėmis.

„Džiugu, kad mūsų vizija tapo realybe – panaudojant modernias technologijas galima suteikti aukšto lygio paslaugas pacientams, kuriems nėra būtinybės gydytis ligoninėje“, – kalbėjo SAP viceprezidentas ir sveikatos paslaugų sektoriaus vadovas John‘as Papandrea.

Apie SAP

Būdama verslo programinės įrangos rinkos lydere, SAP padeda bet kokio dydžio ir bet kurios ūkio šakos įmonėms veikti geriau. Nuo techninių darbų padalinio iki valdybos posėdžių salės, nuo sandėlio iki prekybos vietos, nuo stalinių kompiuterių iki mobiliųjų įrenginių – SAP suteikia galios žmonėms ir organizacijoms dirbti kartu daug veiksmingiau, naudoti verslo įžvalgas daug efektyviau, kad būti aukščiau konkurentų. SAP programinė įranga ir paslaugos leidžia daugiau nei 105 000 klientų veikti pelningai, nuolat prisitaikyti prie pokyčių ir darniai augti. Daugiau informacijos – http://www.sap.com/.

Atgal į sąrašą
Į viršų