Nauja mažmeninės prekybos valdymo sistema – jau Lietuvoje

2010 07 23 Šaltinis: UAB "Columbus IT Partner"

Informacijos šaltinis: UAB “Columbus IT Partner”

Lietuvoje pristatoma naujovė – konsultacijų kompanija “Columbus IT Partner” pradėjo diegti naują mažmeninės prekybos valdymo sistemą “Microsoft Dynamics™ AX for Retail”. Didelėms ir vidutinėms mažmeninės prekybos įmonėms, parduotuvių tinklams pritaikytas sprendimas atvers naujas galimybes spręsti mažmeninės prekybos verslo uždavinius, efektyvinti ir plėsti verslą, stebėti ir prognozuoti klientų elgsenos pokyčius bei atitinkamai optimizuoti visą operacijų grandinę – nuo pardavimo iki tiekimo ir paskirstymo.

“Ekonominės krizės metu mažmeninės prekybos sektorius patyrė nuosmukį ir tik keletas šio sektoriaus verslų, kurie turėjo įdiegtas verslo valdymo sistemas, galėjo sėkmingai valdyti drastiškus rinkos ir klientų elgsenos pokyčius, – sako “Columbus IT Partner” pardavimų vadovas Aivaras Remeikis. – Atsiradus pirmiesiems ekonominio pakilimo ženklams, mažmeninės prekybos sektoriuje matome didelį poreikį diegti end-to-end sistemas, leidžiančias valdyti visas verslo sritis”. Pasak A. Remeikio, naujasis kompanijos “Microsoft” sprendimas yra patogus įrankis, padedantis spręsti asortimento, trumpalaikio ir ilgalaikio pirkimų planavimo ir valdymo, rinkodaros ir komunikacijos valdymo klausimus. Įdiegus šią sistemą, taip pat paprasta sekti ir kontroliuoti logistikos, buhalterinės apskaitos, finansų valdymo procesus.

Vienas didžiausių naujosios sistemos privalumų – greitesnė, pigesnė ir paprastesnė jos priežiūra, nes šis sprendimas suderinamas su įvairiomis technologijomis, ypač kompanijos “Microsoft”. Dėl to šis sprendimas sklandžiai veikia su klientams įprastomis “Windows 7”, “Office” sistemomis, “SharePoint” ir SQL serveriais. Visi duomenys talpinami ir saugomi vieningoje duomenų bazėje, todėl jie yra tikslūs, lengvai pasiekiami, mažėja klaidų bei skirtingų interpretacijų tikimybė, nereikalingos papildomos adaptacijos, išvengiama duomenų dubliavimosi.

APICS (“American Production and Inventory Control Society”) duomenimis, per 23 mėnesius 75 proc. “Microsoft Dynamics™” vartotojų pasiekia teigiamus investicinio pelno rodiklius, įmonių veikla tampa efektyvesnė ir labiau kontroliuojama. Apie 56 proc. įmonių, naudojančių verslo valdymo sistemą, sumažina administracines, o apie 44 proc. – IT išlaidas. Iš naujosios sistemos “Microsoft Dynamics™ AX for Retail” tikimasi analogiškų ir geresnių rezultatų būtent mažmeninės prekybos įmonėse.

Tarptautinė konsultacijų kompanija “Columbus IT” aktyviai veikia daugiau nei 30 šalių. Nuo 1989 m. “Columbus IT” sėkmingai įdiegė per 5000 verslo valdymo sistemų mažmeninės prekybos, gamybos, paskirstymo, lizingo, sandėlių valdymo ir kitose srityse. Lietuvoje kompanijos padalinys “Columbus IT Partner” įkurtas 1999 m. Įmonės specialistai ne tik diegia technologinius sprendimus, bet ir konsultuoja klientus, drauge atrasdami optimalų, kliento lūkesčius ir įmonės plėtros perspektyvas atitinkantį sprendimą.

Atgal į sąrašą
Į viršų