Nauja elektroninė paslauga taupys vežėjų laiką

2014 08 07 Šaltinis: Elektronika.lt
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos elektroninių paslaugų svetainėje „e. VKTI“ įdiegė naują elektroninę paslaugą vežėjams, turintiems leidimą verstis krovinių vežimu tarptautiniais maršrutais ir pageidaujantiems gauti vairuotojo liudijimą bei jo kopiją teisėtai įdarbintiems vairuotojams, kurie nėra nei ES valstybių narių piliečiai, nei ilgalaikiai gyventojai.

Ši paslauga leis greičiau ir patogiau gauti vairuotojo liudijimą ir jo kopiją, nes nereikės vykti į Inspekciją prašymui ir kitiems reikiamiems dokumentams pateikti, o atspausdintą vairuotojo liudijimą ir jo kopiją bus galima gauti paštu. Taip bus taupomas laikas, išvengta kelionės išlaidų, taip pat bus patogu užsisakyti paslaugą bet kuriuo paros metu.

Įmonių atstovai, kurie jau naudojasi Inspekcijos teikiamomis kelių transporto veiklos licencijavimo elektroninėmis paslaugomis, galės sėkmingai naudotis ir šia elektronine paslauga. Jokių papildomų duomenų pateikti nereikia, tik pranešimą apie įgaliojimą gauti minėtas elektronines paslaugas.

Atgal į sąrašą
Į viršų