Nauja Qlik akademinė programa universitetams – galimybė studentams tobulinti analitinius ir duomenų raštingumo įgūdžius

2016 08 26 Šaltinis: UAB “Day Q”

Šių metų rugpjūčio 1 d. kompanija Qlik, vizualiosios verslo analitikos lyderė, paskelbė apie atnaujintą ir praplėstą Qlik akademinę programą aukštosioms mokykloms. Ši programa sukurta taip, jog ją  lengva suprasti ir nesudėtinga pradėti taikyti iškart. Dėstytojai yra aprūpinami nemokamais mokslo programos šaltiniais, įskaitant studentų mokymui pritaikytą turinį, kurį suprasti padeda aiškiai suformuluotos instrukcijos, bei praktines užduotis, kurias galima atlikti tiek paskaitų metu su dėstytoju, tiek ir savarankiškai namuose. Šios programos dėka dėstytojui mokyti, o studentui mokytis tampa kur kas lengviau, o pati programa atitinka šių dienų reikalavimus, keliamus būsimiems duomenų analitikams. Nemokamą Qlik mokymo metodiką taiko daugiau nei 500 pasaulio universitetų ir tokias galimybes vertina, kaip pranašumą ir neginčyjamą pridėtinę vertę dėstomoms disciplinoms. Toks realiai naudojamos platformos įskiepis į studijų procesą demonstruoja mokymosi programų lankstumą, modernumą ir šiuolaikišką požiūrį į būsimų analitikų ugdymą, kai studentai teorines žinias gali pasitikrinti atlikdami praktines užduotis su verslo analitikos įrankiais, kurie pasaulyje užima pirmaujančias pozicijas ir yra naudojami skirtingų industrijų įmonėse tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje. Universitetai tampa tomis mokymosi bazėmis, kurios geba paruošti analitinio mąstymo žmones, suteikdamos jiems šiuolaikines mokymosi priemones ir inovatyvias sistemas.

Jei pripažintos verslo įmonės intensyvins bendradarbiavimą su mokslo įstaigomis kaip tai daro Qlik, riba tarp teorinių žinių ir praktinės patirties taps mažiau ryški, o verslo įmonės vis drąsiau galės pasitikėti tik ką mokslus baigusiais jaunais žmonėmis, nes jų žinios bus artimos šios dienos poreikiams bei remsis patirtimis, įgytomis dar mokslo įstaigoje ir mokantis dirbti su tais verslo analitikos įrankiais, kuriais įmonės naudojasi šiandien.

Qlik akademinė programa aukštosioms mokykloms yra atvira visoms tokį statusą turinčioms, ne pelno siekiančioms universitetinio lygio institucijoms visame pasaulyje. Šiandien virš 500 universitetų daugiau nei 55-iose pasaulio šalyse dalyvauja šioje Qlik programoje, įskaitant Stokholmo universitetą (Švedija), Talino technologijos universitetą (Estija), Virdžinijos universitetą (JAV), Minesotos universitetą (JAV), Drezdeno technologijos universitetą (Vokietija), Thammasat universitetą (Tailandas) ir kt.

Qlik mokymosi programa leis atsisiųsti ir vienerius metus nemokamai naudotis Qlik Sense® Desktop ir Qlik Sense® Cloud, dėstytojai ir studentai galės analizuoti ir vizualizuoti duomenis, dalintis įžvalgomis ir atradimais, jie gaus visą šių interaktyvių platformų funkcionalumą be jokių apribojimų. Taip pat veiks Qlik nenutrūkstamo mokymosi paslauga, o tai reiškia, kad studentai turės galimybę mokytis savarankiškai 24 valandas 7 dienas per savaitę. Besimokantieji gali pasirinkti programą iš 50 skirtingų modulių, kuriuose yra parengta video medžiaga, praktinės užduotys, klausimynai. Taip pat yra galimybė tiesiogiai bendrauti su Qlik dėstytojais ir kitais studentais, naudojantis interneto konferencijų platformomis, – tokiu būdu atsakymai į klausimus bus gaunami akimirksniu, o geriausios praktikos ir sprendimai taps lengvai pasiekiamais.

Atgal į sąrašą
Į viršų