„Nasdaq“ vidinius procesus valdys pasitelkus „DocLogix“

2015 09 28 Šaltinis: Elektronika.lt

Didžiausios pasaulyje vertybinių popierių biržų operatorės ir kapitalo rinkų technologijų tiekėjos „Nasdaq“ Technologijų ir verslo kompetencijų centras Vilniuje stiprina savo procesų valdymą. Bendrovė įsigijo lietuvišką „DocLogix“ dokumentų ir verslo procesų valdymo sprendimą. Pagrindinis tikslas – vidaus ir personalo dokumentų bei su jais susijusių procesų kokybiškesnis valdymas.
„Be abejonės, tai džiugi žinia, bet sutarties detalių atskleisti negalime. Galiu pasakyti tik tiek, kad „Nasdaq Technologijų ir inovacijų centre“ jau pradėjome diegti „DocLogix“ programinę įrangą. Su centrine būstine Niujorke taip pat kalbamės. Jiems įdomu, kaip „DocLogix“ galėtų padėti suvaldyti jų vidinius procesus“, – sakė „DocLogix“ generalinis direktorius Jaroslav Gil. Paklaustas kas lėmė tokį „Nasdaq“ pasirinkimą, vadovas akcentavo, kad „DocLogix“ klientų pavyzdžiai yra plačiai matomi, jais nori sekti ir kitos bendrovės. „DocLogix pradeda naują etapą. Pastaruoju metu sparčiai augame. Visomis prasmėmis: klientų kiekiu, produkto branda, finansiniais rezultatais, darbuotojų kvalifikacija ir jų skaičiumi. Šiandien UAB „DocLogix“ dirba 70 % daugiau darbuotojų nei tuo pat metu 2014 m. Nuolat ieškome drąsių talentų“, – komentavo bendrovės generalinis direktorius.
Prieš kelis mėnesius „DocLogix“ pradėjo pilotinį diegimą vienoje Kanados naftos sektoriaus bendrovėje. Liepos mėn. prie „DocLogix“ komandos prisijungė Aurimas Bakas, veikiantis, kaip „DocLogix“ valdybos pirmininkas ir kartu atsakingas už bendrovės plėtrą į Vakarų rinkas. Net kelis verslus sėkmingai išplėtojęs verslininkas, kalbėdamas apie bendrovės ateities planus yra optimistiškas. „DocLogix matau, kaip dar vieną nenušlifuotą Lietuvos IT deimantą. Produktas unikalus ir be galo įdomus. Veikiame didesnėje nei 5 milijardų JAV dolerių vertės informacijos valdymo rinkoje. Bendrovės supranta, kad automatizavę vidinius su dokumentais susijusius procesu jos judės ženkliai greičiau, – teigė A. Bakas. – Sulaukiame daug dėmesio iš pasaulinių prekių ženklų, strateginės partnerystės siūlymų. Šiandien norime išlaikyti fokusą ir formuodami plėtros strategiją telkiamės į kelias mums strategiškai svarbias vakarų rinkas, t. y. JAV ir Didžiąją Britaniją.“
2015 metais „DocLogix“, prestižiniuose Europos informacinių technologijų (IT) meistriškumo apdovanojimuose (European IT & Software Excellence Awards) buvo pripažintas geriausiu dokumentų ir procesų valdymo sprendimu Europoje. Tai vienintelis konkursas Europoje, kuriame vertinami ne teoriniai, o pasaulinio dėmesio verti, realiai veikiantys ir praktinę naudą verslui duodantys sprendimai. „DocLogix“ patenka tarp 1 % „Microsoft“ partnerių (iš 640 000 įmonių) visame pasaulyje, turinčių auksinę programinės įrangos kūrimo kompetenciją (angl. Gold Application Development competency).

Atgal į sąrašą
Į viršų