Moksleivių komandai iš Lietuvos įteiktas “HP atsakingo verslo apdovanojimas”

2009 07 29 Šaltinis: Hewlett – Packard

Informacijos šaltinis: Hewlett-Packard

Lietuvių moksleivių komandai “Grėblys” buvo įteiktas “HP atsakingo verslo apdovanojimas” už edukacinį projektą “Rūšiuokime šiukšles”. Apdovanojimą lietuvių komanda gavo 20-ojo Europos jaunųjų verslininkų metų kompanijos konkurso metu (angl. “Junior Achievement Young Enterprise (JA-YE) Europe Company of the Year Competition”), kuris vyko Roterdame, Olandijoje.

“HP atsakingo verslo apdovanojimas” pirmą kartą buvo įteiktas prieš ketverius metus. Šia iniciatyva siekiama skatinti jaunuosius verslininkus, ateityje kuriant savo verslus, atsižvelgti į socialinės atsakomybės ir aplinkosaugos klausimus. Apdovanojimas skiriamas komandai, kurios verslo planas geriausiai atitinka tris kriterijus: socialinė atsakomybė; draugiškumas aplinkai; inovacijos ir finansiniai rezultatai.

Šiais metais nugalėjusi “Grėblio” komanda sukūrė edukacinių įrankių paketą – knygą ir tris kompiuterinius žaidimus, padėsiančius vaikams lengvai ir linksmai mokytis esminių atliekų rūšiavimo principų. Nugalėtojų sukurtus žaidimus galite rasti adresu http://www.eko.mokinukai.lt/

“Pastebėjome, jog tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje žmonės per mažai dėmesio skiria atliekų rūšiavimui,” teigė Aidas Malakauskas, “Grėblio” prezidentas. “Manome, kad norint tausoti aplinką, kurioje gyvename, yra labai svarbu rūšiuoti kiek įmanoma daugiau atliekų, todėl sukūrėme kažką, kas skatintų jaunus žmones tai daryti aktyviau.”

Nugalėtojų komanda gavo HP produkcijos, kuri padės jiems plėtoti savo ateities verslus.

“HP sujungė jėgas su JA-YE, kad padėtų ugdyti verslumą ir į socialinę atsakomybę bei aplinkosaugą orientuotą mąstymą mokyklose visoje Europoje. Šiuo metu stipri socialinė ir aplinkosauginė strategija yra raktas į sėkmę visoms kompanijoms, nes klientai iš įmonių vis dažniau tikisi tokių atsakomybių,” teigė Gabi Zedlmayer, HP Europos, Vidurio Rytų ir Azijos regiono korporacinio marketingo vadovė. “Norime padėti ateities verslininkams atrasti geriausius būdus kaip subalansuoti ekonominius, socialinius ir aplinkosauginius verslo aspektus ateityje kuriant ir plėtojant savo kompanijas.”

HP atsakingo verslo apdovanojimas yra ilgalaikio HP ir JA-YE bendradarbiavimo rezultatas. Daugiau nei dešimt metų HP ir JA-YE kartu rėmė įvairias edukacines verslumo skatinimo programas ir renginius – tiek finansiškai, tiek suteikdami įvairios įrangos, bei HP darbuotojams savanoriškai dalyvaujant vietinėse JA-YE programose.

Apie HP

HP – tai didžiausia technologijų bendrovė pasaulyje, kuri tiekia spausdinimo ir asmeninės kompiuterijos produktus ir IT paslaugas, programinę įrangą ir sprendimus, siekdama, kad technologijos būtų prieinamos individualiems vartotojams ir įmonėms. Daugiau informacijos apie HP (NYSE: HPQ) galima rasti interneto svetainėje http://www.hp.com/.

Daugiau naujienų iš HP, taip pat ir RSS srautus, galima rasti http://www.hp.com/hpinfo/newsroom/.

Atgal į sąrašą
Į viršų