Mokesčių reforma padidino programų priežiūros poreikį

2009 01 21 Šaltinis: UAB „Prototechnika“

Informacijos šaltinis: UAB „Prototechnika“

Paini naujoji mokesčių sistema skatina įmones apdrausti investicijas į IT ūkį – vis daugiau jų renkasi paslaugas, garantuojančias nuolatinę verslo valdymo ir apskaitos programų priežiūrą. Tai parodė apskaitos ir verslo valdymo programas kuriančios UAB „Prototechnika“ 2008 m. apyvarta bei šių metų tendencijos.

“Skaitos“ programų šeimą kuriančios bendrovės direktorius plėtrai Kęstutis Skukauskas sako, kad pernai „Prototechnikos“ autorinių programų priežiūros paklausa augo 32%.

„Mūsų klientams teikiama programų autorinės priežiūros paslauga garantuoja, kad už numatytą mėnesinį mokestį jų įsigyti sprendimai bus nuolat atnaujinami, prižiūrimi ir tobulinami. Šios paslaugos poreikį kėlė metų pabaigoje vyravusi mokesčių sistemos pakeitimų nežinomybė. Įmonės, įsigijusios apskaitos ar verslo valdymo programas ir nepasirūpinusios nuolatine jų priežiūra, suvokė, kad vos ne kasdien besikeičiantys mokesčių tarifai gali pareikalauti nenumatytų investicijų programoms atnaujinti“, – sako K.Skukauskas.

„Prototechnikos“ kuriamus ir diegiamus „Skaitos“ sprendimus 2008 m. pasirinko 105 nauji klientai. „Prototechnika“ kuria produktus smulkioms, vidutinėms  ir didelėms (daugiau kaip 200 darbuotojų) verslo įmonėms. Šiandien bendrovės paslaugomis naudojasi daugiau nei 900 Lietuvos bendrovių – tai rodo, kad „Prototechnika“ užima tvirtas pozicijas savo veiklos segmente.

Bendrovės kuriamų „Skaitos“ programų šeimą sudaro buhalterinės apskaitos sprendimas smulkioms įmonėms „Lengva Skaita“, verslo valdymo ir optimizavimo sprendimas vidutinėms – „Euro Skaita“, darbo užmokesčio programa „Personalo Skaita“, darbo su klientais sprendimas „CRM Skaita“, e. parduotuvių sprendimas „WWW Skaita“ ir didelės įmonės individualius procesus valdanti programa „Skaita Solution“. „Prototechnikos“ klientai be standartinės išteklių valdymo sistemos gali įsigyti mobilaus vadybininko sprendimą ir „Skaitą“ papildančią sandėlio valdymo specializuotą programinę įrangą.

„Prototechnika“ į „Skaitos“ šeimos produktų plėtrą pernai investavo daugiau nei 1 mln. Lt.

2008 m. bendrovės apyvarta augo 10% ir sudarė 7,8 mln. Lt. „Prototechnikos“ apyvarta 2007 m. buvo 7,1 mln. Lt, o 2006 m. – 6,7 mln. Lt.

Daugiau informacijos:

Kęstutis Skukauskas, UAB „Prototechnika“ direktorius plėtrai, tel. (85) 2139111, +370 687 12262, e. paštas: kestutiss@prototechnika.lt, tinklalapis: http://www.prototechnika.lt/

Atgal į sąrašą
Į viršų