Modernios būsto valdymo galimybės parodoje “Resta 2012”

2012 04 04 Šaltinis: UAB "Elsis TS"

Informacijos šaltinis: UAB “Elsis TS”

Jau 19 kartą rengiamoje statybos ir remonto parodoje “Resta 2012”, kuri vyks balandžio 12 – 15 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų rūmuose, bus galima susipažinti su moderniomis būsto valdymo galimybėmis – nuo kompleksinių sprendimų pastatų renovavimui, nuotolinio valdymo sistemų iki “išmaniųjų namų”.

Pastatų valdymas nuotoliniu būdu

Šiemet lankytojams parodoje “Resta 2012” bus pristatyta ypač moderni automatizuota pastatų dispečerizavimo sistema. Tai nuotolinis pastatų inžinerinių sistemų stebėjimas ir valdymas, daugiausiai orientuotas į naujai statomus bei atnaujinamus ir modernizuojamus daugiabučius namus.

UAB “Elsis TS” sukurta pastatų automatizavimo ir nuotolinio valdymo sistema leidžia ne tik optimizuoti gyvenamųjų pastatų šildymo valdymą. Sistema taip pat suteikia galimybę centralizuotai kaupti, analizuoti informaciją ir atvaizduoti ją grafiškai bei nuotoliniu būdu valdyti ir kontroliuoti namo inžinerines sistemas.

Pastatų dispečerizavimo sistemos naudojamos daugelyje modernių pastatų Lietuvoje ir užsienyje. Intelektuali sistema leidžia daug paprasčiau vykdyti duomenų apskaitą, kontrolę bei užtikrinti efektyvų įrenginių naudojimą.

Išmanusis namas

Greta sudėtingų kompleksinių technologinių sistemų dideliems gyvenamiesiems pastatams, aktualių inovacijų ras buto ar namo gyventojai. Viena tokių sistemų yra įmonės UAB “Elsis TS” sukurtas “Išmanusis namas” (Smart House), kurio veikimas pagrįstas aukštųjų technologijų panaudojimu ir leidžia skirtingas pastato inžinerines sistemas integruoti į visumą, maksimaliai suderinti jų veikimą bei sutaupyti nemažai išlaidų.

“Išmaniojo namo” sistema suteikia galimybę efektyviai valdyti inžinerines sistemas nuotoliniu būdu, užtikrinant ekonomišką energetinių resursų naudojimą. Šios inovacijos vartotojams užtikrinamas komfortas, sukuriamas patogus bei efektyvus įrankis, padedantis taupyti energetinius išteklius ir suteikiantis papildomą saugumą.

“Resta 2012”

Stendas “Kompleksiniai sprendimai pastatų renovavimui” – tai jungtinis UAB “Modernaus būsto projektai” ir UAB “Elsis TS” stendas, kuriame bus pristatomos aktualios temos naujus būstus statantiems ar norintiems juos renovuoti.

UAB “Modernūs būsto projektai” parodoje konsultuos dėl būsto atnaujinimo, modernizavimo, šiltinimo, tinkamų medžiagų pasirinkimo, bei pristatys renovavimo metodus ir panaudojimo galimybes. Parodos lankytojams kompanija pateiks informaciją, kaip įvertinti ir pasiekti didesnį energetinį efektyvumą.

UAB “Elsis TS” parodoje pristatys savo sukurtus technologinius sprendimus – pastatų dispečerinio valdymo sistemą, skirtą skaitiklių nuskaitymui, šildymo apskaitai ir valdymui, avarinių situacijų identifikavimui ir prevencijai, skaitiklių parodymų kaupimui ir perdavimui tiekėjams bei “Išmaniojo namo” sistemą “Būsto kompiuterinė sistema”. Parodos metu įmonės atstovai suteiks reikiamą informaciją ir pristatys kitas naujienų.

Balandžio 12 – 14 dienomis paroda veiks 10:00 – 19:00

Balandžio 15 dieną – 10:00 – 17:00

Apie įmonių grupę “Elsis”

“Elsis” — tai informacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmonių grupė, jau dvidešimt metų kurianti individualius programinius ir telekomunikacinius sprendimus ir informacines sistemas, siūlanti tarnybines stotis ir duomenų saugyklas, diegianti integruotus duomenų tinklus, skambučių ir kontaktų centrus, automatizuoto duomenų surinkimo (SCADA), intelektines būsto valdymo ir kitas inžinerines sistemas bei vykdanti karinės infrastruktūros vystymo projektus. “Elsis” savo veiklą pradėjo 1991 metais. Šiuo metu ji žinoma kaip viena iš didžiausių IRT bendrovių ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Įmonių grupei priklausančios bendrovės savo veiklą plėtoja ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse, Rusijoje bei kitose NVS šalyse. Daugiau informacijos: http://www.protingi-namai.lt/ bei http://www.elsis.lt/

Atgal į sąrašą
Į viršų