Mobiliuosius sprendimus kūrė 67 „App Camp” komandos

2013 10 02 Šaltinis: Mobiliuosius sprendimus kūrė 67 „App Camp” komandos

Informacijos šaltinis: Balsas.lt

67 užsiregistravusios komandos, 45 pristatytos mobiliųjų aplikacijų idėjos, 400 dalyvių iš 10 pasaulio šalių, 60 aukščiausio lygio mentorių ir daugiau nei už 40 000 litų prizų geriausioms programėlių dirbtuvių komandoms – tokie šių metų „App Camp“ rezultatai.

VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre dvi paras plušėję programuotojai, dizaineriai ar tiesiog gerų idėjų turintys žmonės šiemet sukūrė kaip niekada daug puikių idėjų, sakoma renginio organizatorių pranešime. Komanda „Tennis Pyramid“ pristatė mobiliąją aplikaciją teniso ir kitokių sportų mėgėjams. Ji padės greitai susirasti partnerį teniso mačui bei organizuoti turnyrines lenteles. Už savo įdirbį ir tarptautines šios programėlės perspektyvas „Tennis Pyramid“ komanda buvo pripažinta kaip sukūrusi geriausią „App Camp 2013“ aplikaciją. Savo pastangų dėka komandos nariai pasidalins „iPhone 5”, „Samsung Galaxy Note 2” ir „Nokia Lumia 1020” išmaniaisiais telefonais ir prizais, sakoma pranešime.

Pranešama, kad geriausia „Windows Phone“ aplikacija buvo pripažinta „Co-Op Camera“. Jos kūrėjai nori padėti žmonėms greitai pasidalinti nuotraukomis padarytomis bendrų veiklų metu. Ši programėlė surinks visas nuotraukas padarytas kartu esančių žmonių ir jas patalpins į internete esančią talpyklą. Taip vartotojams nebereikės rūpintis, kaip susirinkti nuotraukas iš visų išmaniaisiais telefonais apsiginklavusių vakarėlio, gimtadienio ar kokio kito renginio dalyvių. Ši komanda laimėjo „AppCampus.fi“ ir „Nokia“ įsteigtus prizus. Už geriausią „Windows Phone“ žaidimą buvo apdovanota „Anarchy Aadvarks“ komanda. Geriausiu edukaciniu žaidimu buvo pripažintas „Apuokas“, kur žaidėjai turi įrašyti trūkstamas raides sudėtinguose lietuviškuose žodžiuose. Už geriausią sprendimą planšetiniams kompiuteriams buvo apdovanota komanda „RaveIT“, sukūrusi strateginį švenčių ir festivalių organizavimo žaidimą.

Atgal į sąrašą
Į viršų