Mobili lojalumo kortelių piniginė “Lwallet” – Jūsų lojalumo programa pirkėjų kišenėje!

2013 06 13 Šaltinis: UAB „New Vision Baltija“

Informacijos šaltinis: UAB “NEW VISION BALTIJA”

New Vision Baltija pristato Baltijos šalių mobilią lojalumo kortelių piniginę “Lwallet” (http://www.lwallet.lt/). Tai mobiliojo telefono aplikacija, skirta įkelti Jūsų prekybos tinklo plastikinę lojalumo kortelę į pirkėjų išmaniuosius telefonus, patogiai identifikuoti kortelę kasoje ir greitai pasiekti pirkėjus individualiai. 

“Lwallet” suteikia naujas galimybes pažinti Jūsų vertingiausius pirkėjus, įtraukti juos į dalyvavimą lojalumo programoje ir išlaikyti Jų susidomėjimą kiekvieną dieną. “Lwallet” leidžia greitai padidinti lojalumo programos dalyvių kiekį, nes prie kasos nebereikia pildyti popierinių anketų kortelei išduoti ir gaminti plastikinių kortelių.

Veikimo principas yra paprastas. Vartotojas nemokamai atsisiunčia programėlę iš Lwallet internetinio puslapio ar mobilios aplikacijų parduotuvės telefone. Tapti programėlės registruotu vartotoju galima vos keliais spustelėjimais per Facebook paskyrą arba susikuriant atskirą Lwallet naudotoją. Visos jūsų taikomos nuolaidos ir kaupiami lojalumo taškai virtualioje lojalumo kortelėje atitinka tai, kas siūloma plastikinės kortelėse turėtojams.

Lojalumo programos dalyviai taupo vietą savo piniginėje ir yra garantuoti, kad visada turės Jūsų prekybos tinklo kortelę su savimi ir gaus priklausantį atlygį. Negana to, efektyvėja ir atpinga komunikacija, nes pirkėjas gauna personalizuotus pasiūlymus, pritaikytus jo poreikiams ir norams.

Tai inovatyvus žingsnis lojalumo programų plėtroje. Kviečiame prisijungti prie Lwallet programoje dalyvaujančių prekybininkų tinklo.

 Susisiekti

Sekite naujienas Lwallet Facebook bendruomenėje. 

Žiniasklaida apie Lwallet
Atgal į sąrašą
Į viršų