Milestone Systems 7-ą kartą iš eilės tapo vaizdo stebėjimo programinės įrangos rinkos lydere

2012 01 19 Šaltinis: UAB „New Vision Baltija“

Informacijos šaltinis: UAB “NEW VISION BALTIJA”Paprastumas, intuityvumas  ir patogumas – savybės, dėl kurių Milestone Systems 7-ą kartą iš eilės tapo pasaulinės atviros platformos vaizdo stebėjimo programinės įrangos rinkos lydere. Milestone systems programinė įranga skirta pribloškiamai paprastam, tačiau patikimam ir lanksčiam IP vaizdo kamerų stebėjimo sistemos valdymui.

Xprotect – Milestone systems prekinis ženklas. Šie produktai atitinka didžiausius klientų poreikius visose kainų kategorijose: nuo nemokamos Xprotect Go versijos su pagrindinėmis stebėjimo sistemos funkcijomis (smulkiam verslui) iki Xprotect Corporate, pasižyminčios lankstumu ir neribotomis galimybėmis, skirtos labai didelių sistemų kūrimui ir administravimui (didelių teritorijų stebėjimui).

Paprastai skaitmeninio vaizdo įrašymo programos palaiko ribotą techninės įrangos skaičių, veikia tik su vieno gamintojo kameromis. Su atviros platformos programine įranga Jūs galėsite lengvai integruoti skirtingas kameras į vieną sistemą atsižvelgdami į savo poreikius ir finansinį biudžetą. Sistema yra lengvai tobulinama: galima praplėsti programinės įrangos funkcionalumą, prireikus naudoti daugiau vaizdo kamerų, nekeičiant kitos įrangos. Xprotect sprendimai yra integruojami su vaizdo analitika, verslo valdymo sistemomis, praėjimo kontrole ir kitomis apsaugos sistemomis.

Išskirtiniai vertę nešantys papildymai

Xprotect vaizdo valdymo sprendimai gali būti papildyti išskirtine vaizdo ar duomenų analitika. Šiuo metu rinkoje alternatyvų neturi XProtect Transact –  sprendimas, skirtas mažmeninei prekybai, padedantis išspręsti problemas, susijusias su kasininkų manipuliacijomis ir klaidomis pardavimo vietoje.

Xprotect Transact – papildomas XProtect šeimos produktas, paverčiantis stebėjimo sistemą kasos operacijų analizės įrankiu. Kasos transakcijų sinchronizacijos su vaizdo įrašais dėka įvykiai atsekami akimirksniu: vaizdą galima atsukti, sustabdyti, sulėtinti bei stebėti iš bet kurios vietos prisijungus Internetu. Atlikite tekstinę paiešką ir stebėkite vaizdinę medžiagą operacijos atlikimo metu (kuponai, dovanų, lojalumo ir mokėjimo kortelės, grąžinamos prekės). Rastas įtartinas operacijas galima eksportuoti patogiu formatu.

XProtect stebėjimo sistema dabar pasiekiama iš bet kurio pasaulio taško naudojantis bevieliu internetu, 3G ar 4G ryšiu. Galite bet kuriuo metu matyti vaizdą gyvai, susirasti įrašą ar iš arčiau stebėti pasirinktą zoną naudodamiesi mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

Apie IP kameras

1996 metais pradėtos diegti IP kameros, savo išskirtinių galimybių dėka šiandien keičia analogines kameras.  Šios kameros palaiko didelę vaizdo raišką, perduoda vaizdą internetu, gali būti integruojamos su vaizdo analitikos sprendimais. Vaizdą galite stebėti bet kur ir bet kada, savo mobiliajame telefone ar interneto naršyklėje. Sistemos įdiegimui reikalingas tik vienas kompiuterių tinklo laidas, juo perduodamas vaizdas, garsas ir net maitinimas.

Apie Milestone Systems

Milestone Systems – vaizdo stebėjimo programinės įrangos gamintojas, pasaulinės rinkos lyderis. Įmonės sukurtas sprendimas XProtect yra galingas vaizdo stebėjimo įrankis, lengvai valdomas, patikimas ir pripažintas tūkstančių klientų. XProtect sprendimas leidžia įmonėms sumažinti kaštus, optimizuoti procesus, apsaugoti žmones ir turtą.

Apie NEW VISION BALTIJA

NEW VISION BALTIJA   lietuviško kapitalo prekybos verslo technologijų kompanija. Įmonė teikia išbaigtus verslo valdymo sprendimus bei sistemų integravimo ir priežiūros paslaugas pirmaujantiems prekybininkams Baltijos šalių regione.

1998 m. NEW VISION BALTIJA pradėjo diegti analogines kameras. 2008 m. kompanija buvo viena pirmųjų rinkoje pradėjusių diegti daugiau galimybių ir funkcionalumų turinčias IP kameras. Šiandien įmonė atstovauja didžiausius ir pirmaujančius IP kamerų gamintojus – AXIS, Mobotix ir IQinVision.

Atgal į sąrašą
Į viršų