MicroStrategy pristato nemokamą ataskaitų programinės įrangos paketą

2009 07 09 Šaltinis: UAB "FMS LIETUVA"

Informacijos šaltinis: UAB “FMS LIETUVA”

Ryga, 2009 m. liepos 7 d. – FMS, regione pirmaujanti IT konsultacijų bendrovė ir MicroStrategy partnerė Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje šiandien paskelbė, jog MicroStrategy® Incorporated, pirmaujanti pasaulinė verslo analizės sistemų (business intelligence, toliau BI) tiekėja, nuo šiol siūlo nemokamą ataskaitų programinės įrangos paketą, skirtą padalinių BI sprendimams. MicroStrategy Reporting Suite įgalina įmones nemokamai naudoti MicroStrategy’s integruotą BI platformą aukštos kokybės, Web-based ataskaitų sprendimams vystyti.

“Tiekdama įmonėms nemokamą bei lengvai naudojamą ataskaitų programinės įrangos paketą, MicroStrategy leidžia smulkiam ir vidutiniam verslui greitai kurti ataskaitas, reikalingas svarbiai informacijai gauti ir atlikti savalaikius, verslo analize pagrįstus sprendimus” teigia Romans Kairovs, FMS verslo analizės sistemų (MicroStrategy) skyriaus vadovas.

MicroStrategy Reporting Suite sudaro MicroStrategy 9 branduolio programinės įrangos komponentai, nemokamas online palaikymas, nemokamas 60 dienų trukmės palaikymas el. paštu bei Quick Start vadovėlis. Business vartotojai gali tiesiai iš MicroStrategy Reporting Suite Web tinklapio parsisiųsti nemokamą programinę įrangą ir pradėti kurti savo ataskaitų sprendimus.

MicroStrategy lengvai naudojama ataskaitų programinė įranga įgalina vartotojus greitai kurti ataskaitas, reikalingas gauti kritiškai svarbią verslo duomenų informaciją ir laiku atlikti analize pagrįstus sprendimus. Vartotojai gali matyti informaciją detaliose ataskaitose, kurti grafikus greitam informacijos įsisavinimui, atlikti ad hoc užklausas, įsigilinti į pirminius duomenis (drill-down) priežaščių tyrimui, valdyti verslą remdamiesi matematiniais ir statistiniais duomenimis, eksportuoti duomenis Excel ir PDF formatais. Išaugus ataskaitų poreikiui kompanijos gali įsigyti licencijas sudėtingesnėm ataskaitom su interaktyvesnėmis sąveikomis ir papildomais BI vartotojais.

“Šiuolaikinėje konkurencinėje verslo aplinkoje įmonės ieško naujų kelių kaštų mažinimui ir tuo pat metu darbuotojų produktyvimui didinti” sako MicroStrategy COO Sanju Bansal. “Mūsų naujasis Reporting Suite teikia aukščiausio lygio ataskaitų kūrimo programinę įrangą nemokamai, kartu su online palaikymu ir įrankiais, kurie padės vartotojams gauti programą ir greitai ją paleisti. Su MicroStrategy įmonės gali pradėti nuo mažų sprendimų ir lengvai pereiti į vientisą ir nuoseklią BI platformą.

Verslo lyderių vadovų pasisakymai apie MicroStrategy Reporting Suite:

Rita L. Sallam, mokslinių tyrimų vadovė, Gartner Inc. 
Gartner mokslinių tyrimų vadovė Rita Sallam neseniai įvertino MicroStrategy Reporting Suite. Jos atsiliepimas ir Gartner duomenys apie tai, kaip galima panaudoti naująjį programos paketą: www.microstrategy.com/GartnerVol3

Cindi Howson, įkūrėja, BIScorecard 
”Matant produkto galimybes, galimą lengvą migraciją, palaikymą, atrodo, lyg pasiūlymas būtų per geras, kad būtų tiesa… Patrauklusis [MicroStrategy Reporting Suite nemokamo pasiūlymo] aspektas yra tas, kad klientams siūlomas nesudėtinga pradžia, kurios nereikia keisti. Nes jei klientas vėliau nori sudėtingesnių ataskaitų, jis neturi pradėti iš naujo, kaip dažnai pasitaiko su daugeliu kitų BI įrankių.”

Wayne Eckerson, directorius, TDWI Research 
”MicroStrategy neseniai sukėlė didžiulį pagyvėjimą rinkoje pasiūliusi pilno funkcionalumo MicroStrategy Reporting Suite iki 100 verslo vartotojų nemokamai! Šis drąsus žingsnis leis MicroStrategy pakeisti rinkos filosofiją, kad ji siūlo tik high-end BI įrankius, plečiant jos dalyvavimą smulkesniuose sprendimuose, ir tokiu būdu didinti kompanijų, besinaudojančių MicroStrategy produktais, skaičių.

Mark Smith, mokslinių tyrimų CEO ir EVP, Ventana Research 
”MicroStrategy dramatiškai supaprastina diegimą, leisdama organizacijoms tiesiog parsisiųsti ir greitai pradėti naudoti nemokamą ataskaitų programinės įrangos rinkinį. Siūlydama padaliniams ir skyriams greitai ir lengvai diegiamą paketą, MicroStrategy leidžia organizacijoms pradėti nedidelį ir lengvą perėjimą į sudėtingesnes BI programas, kai jų poreikiai išauga virš pirminio lygio ir reikalauja aukštesnio lygio verslo analizės.

Boris Evelson, vyriausiasis analitikas, Forrester Research
 “Dabar MicroStrategy perkelė nemokamos BI koncepsiją vienu žingsniu pirmyn. MicroStrategy paskelbė, jog Release 9 programinė įranga bus nemokama iki 100 vartotojų! Dabar tai visiškai kita istorija. Dabar mes kalbame ne apie atskirus komponentus, o apie pilną BI sprendimą. Mes taip pat nekalbame tiesiog apie kelis smulkius atvejus testavimo grupėms ar pan. Su 100 vartotoju jūs galite išplėtoti BI sprendimą visam didelės organizacijos padaliniui ar net smulkiam verslui. Ištrauka iš Forrester blogo: http://blogs.forrester.com/information_management/2009/04/free-bi-is-still-no-free-lunch.html

Į The MicroStrategy Reporting Suite įeina:

• Iki 100 MicroStrategy Reporting Suite vartotojų licencijų: MicroStrategy Intelligence Server ir MicroStrategy Web Reporter – su 1 CPU limitu;

• 2 vartotojų programinės įrangos vystymo licencijos: MicroStrategy Desktop ir MicroStrategy Architect;

• 2 vartotojų licencijos daugelio populiariausių MicroStrategy produktų ir paslaugų: MicroStrategy Web Analyst ir Professional, MicroStrategy Mobile, MicroStrategy Office, MicroStrategy Report Services, MicroStrategy Distribution Services ir MicroStrategy OLAP Services;

• Nemokamas online palaikymas, kas sudaro priėjimą prie MicroStrategy plačios online žinių saugyklos su paieška, online bendruomenės forumas, video vadovėliai ir online švietimas;

• Nemokamas 60 dienų trukmės palaikymas el. paštu dviem vartotojams one-on-one su MicroStrategy Technical Support atstovais;

• Quick Start vadovėlis ir produkto dokumentacija.

Sužinoti daugiau apie MicroStrategy Reporting Suite galima apsilankius www.microstrategy.com/freereportingsoftware.

Apie MicroStrategyĮkurta 1989 metais, MicroStrategy yra pasaulinė verslo analizės sistemų (business intelligence, BI ) lyderė. MicroStrategy teikia integruotą ataskaitų, analizės, priežiūros programinę įrangą kuri padeda pirmaujančioms organizacijoms visame pasaulyje priimti geresnius verslo sprendimus kiekvieną dieną. Įmonės renkasi MicroStrategy dėl geresnių techninių galimybių, aukšto lygio analizės, vartotojų išplėčiamumo.

Apie FMSNuo 2003, FMS, Ltd. yra MicroStrategy verslo partnerė Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Kompanija siūlo IT projektų valdymo, diegimo ir palaikymo paslaugas organizacijų finansų ir verslo valdymui, taip pat ir verslo analizės sistemas – Enterprise Resource Planning Solution HORIZON, kuris yra populiariausias Latvijos rinkoje; smulkiam ir vidutiniam verslui teikiamas Financial Management and Accounting Solution Horizon Start.

FMS teikia pilną rinkinį BI paslaugų naudojant MicroStrategy programinę įrangą, įskaitant: diegimą ir konsultacijas, techninio palaikymo paslaugas, Metadata vystymą, SDK vystymą, flexible database writeback sprendimus; web adaptavimą; web services integraciją.

Papildoma informacija:

Romans Kairovs

FMS verslo analizės sistemų (MicroStrategy) skyriaus vadovas

tel.: + 371 6711 6222

fms@fms.lv

Iveta Bojare

Marketingo ir viešųjų ryšių vadovė

+371 6711 6226

marketings@fms.lv

Natalija Monkevičienė

UAB “FMS LIETUVA” direktorė

tel.: +370 655 65142

info@fms.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų