„Microsoft“ pristatė „Skype for Business“ sprendimą

2015 04 15 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.lt

Naujoji „Microsoft“ bendravimo ir bendradarbiavimo platforma „Skype for Business“, pakeisianti „Microsoft Lync“ sprendimą, tapo prieinama visiems vartotojams – iki šiol ji buvo siūloma bandymams ir testavimui, pranešė bendrovės atstovai.

Pasak jų, naujoji platforma suvienys geriausias „Skype“ ir „Lync“ savybes: pradedant nuo „Skype“ išvaizdos ir baigiant „Lync“ saugumo
sprendimais.

„Skype for Business“ pagelbės dar efektyviau darbuotis nepriklausomai ar esame biure, ar už jo ribų. Pavyzdžiui, integracija į „Office 365“ sprendimą padeda kolegas surasti „Outlook“ pašto programoje, rezervuoti laiką jų kalendoriuose ir pristatyti savo prezentaciją net iki 250 virtualaus susitikimo dalyvių, dalyvaujančių skambutyje“, – sakė Andrejs Juščenko, „Microsoft Office“ produktų vadovas Baltijos šalims.

„Skype for Business“ pakeis „Lync“ dizainą ir taps panašesnė į daugelio naudojamą „Skype“ programėlę, tačiau išlaikys visas pagrindines „Lync“ savybes. Vartotojai galės siųsti žinutes, atlikti vaizdo ar garso skambučius, vesti virtualius susitikimus ir jų metu dalintis dokumentais bei rodyti prezentacijas. Vienu metu virtualiuose susitikimuose per savo išmaniuosius įrenginius ar interneto naršyklę galės dalyvauti iki 250 žmonių.

Pranešama, kad „Skype for Business“ per kelias atnaujinimų bangas taps prieinama „Office 365“ vartotojams iki gegužės mėnesio pabaigos ir visiškai pakeis dabar naudojamas „Lync Online“ bei „Lync 2013“ platformas.

Visą straipsnį galite rasti Balsas.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų