“Microsoft” partnerių konferencijos tema tapo debesų kompiuterija

2010 10 28 Šaltinis: UAB "Microsoft Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “Microsoft Lietuva” 

Septynios IT bendrovės pelnė “Microsoft” “Metų partnerio” apdovanojimus

Vakar bendrovės “Microsoft” jau šeštąjį kartą surengtos kasmetinės partnerių konferencijos pagrindine tema tapo sparčiai plintanti debesų kompiuterija. Per 400 dalyvių – IT profesionalų – surengtoje konferencijoje buvo diskutuojama, kaip debesų kompiuterija pakeis verslo procesus, o tradiciniuose “Metų Partnerio” apdovanojimuose net dvejose nominacijose pripažinimą pelnė bendrovė “ATEA”.

“Šiandien vis daugiau duomenų saugojama internete, o paslaugos verslui ir privatiems vartotojams tapo nebeatsiejamos nuo pasaulinio tinklo. Artimiausi keli metai taps aktyvaus perėjimo prie debesų kompiuterija grįstų sprendimų, tad tiek IT įmonės, tiek bet kurią kitą veiklą užsiimančios bendrovės sieks išnaudoti naujųjų technologijų teikiamus privalumus,” – konferencijoje sakė “Microsoft Lietuva” generalinis direktorius Mindaugas Glodas.

Pasak M.Glodo, perėjimas prie debesų kompiuterijos – techninės, programinės įrangos ir paslaugų visumos, teikiamos internetu – neišvengiamai pakeis IT bendrovių veiklą. “Vienos bendrovės turės reaguoti į teikiamų paslaugų augimą, kitos turės puikią galimybę perorientuoti savo veiklą, įgyti naują kompetenciją ir pradėti teikti naujas paslaugas”, – sakė “Microsoft Lietuva” vadovas.

Į debesų kompiuterijos sprendimų taikymą ir išmanymą buvo atsižvelgta ir įvardinant sėkmingiausiai veikiančias IT bendroves septyniose veiklos kategorijose. “Metų distributoriaus” vardą pelnė bendrovė “Also Lietuva”, kuri aptarnavo daugiausiai unikalių klientų. “Metų OEM partneriu” tapo bendrovė “Kilobaitas”, pasiekusi didžiausią pardavimų augimą per metus.

“Metų licencijavimo partneriu” tapo bendrovė “Blue Bridge”, “Metų Microsoft Dynamics partneriu” įvardinta “Softera Baltic”. Tuo tarpu bendrovė “ATEA” tapo nugalėtoja iš karto dvejose nominacijose: “Metų infrastruktūrinių sprendimų” ir “Metų darbo su Office sistema sprendimų” kategorijose. “Metų programinės įrangos gamintojo” vardas suteiktas bendrovei “Etronika”, o “Metų taikomųjų sprendimų partneriu” tapo įmonė “Webmedia”.

“Šį pripažinimą vertiname kaip nuoseklaus ir sutelkto darbo rezultatą, pateisinusį kryptingą darbą teikiant klientams efektyvius ir ekonominio sunkmečio sąlygomis labiausiai pasiteisinančius sprendimus,- teigė Henrikas Genutis, bendrovės “ATEA” generalinis direktorius. – Intensyviai rengiamės debesų kompiuterijos sprendimų diegimui Lietuvoje, iš savo klientų jaučiame nuolat augantį susidomėjimą debesų technologijos sprendimais.”

“Jau dabar turime įdiegę klientams keturias sistemas, kuriuose sėkmingai pritaikėme debesų kompiuterijos sprendimus. Mūsų programinės įrangos gamybos procese šie sprendimai taip pat plačiai naudojami. Džiugu, kad mūsų darbai buvo pripažinti ir programinės įrangos giganto “Microsoft”, – sakė Arnoldas Jankūnas, bendrovės “Webmedia” direktorius.

“Microsoft” Partnerio vardą Lietuvoje turi daugiau nei 300 informacinių technologijų bendrovių. Apie 2500 specialistų yra išlaikę “Microsoft” sertifikuoto profesionalo egzaminus. Tai yra didžiausia informacinių technologijų specialistų bendruomenė Lietuvoje, susijusi su vienos bendrovės kuriamais produktai ir sprendimais.

Apie “Microsoft”:

1975 metais įkurta korporacija “Microsoft” (Nasdaq “MSFT”) yra pasaulinė programinės įrangos, IT paslaugų ir sprendimų, padedančių efektyviau išnaudoti asmenines bei verslo galimybes, lyderė. 2003 metais Lietuvoje įsteigtas vietinis korporacijos padalinys – UAB “Microsoft Lietuva”, kuris organizuoja programinės įrangos platinimą ir įgyvendina infrastruktūrinius IT projektus valstybiniame sektoriuje bei visų dydžių verslo įmonėse. “Microsoft Lietuva” taip pat aktyviai vykdo socialiai atsakingas programas, bendradarbiaudama su Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija, aljansu “Langas į ateitį” bei neįgaliųjų asociacijomis ir draugijomis.

Atgal į sąrašą
Į viršų