„Microsoft“ nusivylę „Windows 8“ pardavimais?

2012 11 20 Šaltinis: Technologijos.lt

Informacijos šaltinis: Technologijos.lt

Praėjo jau trys savaitės nuo to laiko, kai programinės įrangos gigantas „Microsoft“ pagaliau pristatė visiškai užbaigą „Windows 8“ operacinę sistemą, kurią gali įsigyti galutinis vartotojas. Bet džiaugtis „Microsoft“ nėra kuom, nes pasirodė pranešimų apie tai, kad kompanija nėra patenkinta operacinės sistemos pardavimais.

Pasak Paulo Thurrotto, kuris, pagal technikos portalą „The Verge“, neva turi sąsajų su „Microsoft“ kompanijoje besidarbuojančiais specialistais, programinės įrangos milžinas nėra patenkintas „Windows 8“ operacinės sistemos pardavimais, o dalį kaltės verčia savo partneriams, kurie neskubėjo į rinką išleisti atnaujintų įrenginių.

Vienintelis oficialius skaičius, kurį „Microsoft“ mums pateikė apie „Windows 8”, yra keturi milijonai parduotų atnaujinimo paketų per keletą dienų. Jeigu „Windows 8“ operacinė sistema išties nėra pardavinėjama taip gerai, kaip buvo tikėtasi, tai jai bus antras smūgis kompanijai, nes ir pristatyti „Surface RT“ planšetiniai kompiuteriai nėra pardavinėjami taip, kaip buvo prognozuojama.

Atgal į sąrašą
Į viršų