„Microsoft“ kviečia palyginti programinės įrangos platformas

2008 06 19
Informacijos šaltinis: UAB „Microsoft Lietuva“

Informacinių technologijų bendrovės „Microsoft Lietuva“ interneto svetainėje virtualius vartus atvėrė nauja sritis informacinių technologijų specialistams „Windows Server Compare“. Joje pateikiama naudinga informacija apie programinių platformų savybes ir suderinamumą, programinės įrangos rinkos tendencijas bei tyrimus.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti lokalizuotą „Microsoft“ informacinės aplinkos IT profesionalams „Windows Server Compare“ versiją. Joje lankytojai galės rasti informacijos, labai praversiančios prireikus pasirinkti programinės įrangos platformą įmonės kompiuteriams ir tarnybinėms stotims“, – teigė „Microsoft Lietuva“ verslo strategijos vadovas Martynas Bieliūnas.

Papildytoje „Microsoft“ tinklalapio skiltyje lietuvių kalba nagrinėjama sudėtingus programinius sprendimus įdiegusių Lietuvos ir užsienio bendrovių patirtis, pateikiami rinkos ekspertų patarimai bei informacija apie naujausias programinės įrangos vystymosi kryptis. Programinės įrangos platformos pasirinkimu besidomintieji lankytojai gali susipažinti su „Windows“, „Unix“ ir „Linux“ šeimų operacinių sistemų savybėmis, palyginti jų diegimo ir aptarnavimo kaštus.

„Programinės platformos pasirinkimas – strateginis sprendimas, paremtas vieningais verslo procesais ir reikalaujantis įmonės kompetencijos naujausių technologijų srityje. Labai palankiai vertiname „Microsoft“ pastangas susisteminti aktualią informaciją lietuvių kalba ir patogiai pateikti ją virtualioje erdvėje“, – sakė bendrovės „Blue Bridge“ vadovas Zbignev Gulbinovič.

Informacija pateikiama įvairiais pjūviais – atsakymą į rūpimus klausimus galima rasti dažniausiai užduodamų klausimų skyrelyje, susipažinus su kitų įmonių patirtimi arba gilinantis į platformų specifikacijas ir savybes. Žinių pateikimo įvairialypiškumas užtikrina lengvą informacijos radimą, taupo laiką ir padeda lengvai susipažinti su sudėtinga programinės įrangos platformos pasirinkimo problema.

Apie „Microsoft“:

1975 metais įkurta korporacija „Microsoft“ (Nasdaq „MSFT“) yra pasaulinė programinės įrangos, IT paslaugų ir sprendimų, padedančių efektyviau išnaudoti asmenines bei verslo galimybes, lyderė. 2003 metais Lietuvoje įsteigtas vietinis korporacijos padalinys – UAB „Microsoft Lietuva“, kuris organizuoja programinės įrangos platinimą ir įgyvendina infrastruktūrinius IT projektus valstybiniame sektoriuje bei visų dydžių verslo įmonėse. Šiuo metu kompanija bendradarbiauja su maždaug 150-čia Lietuvos IT įmonių, tapusių jos veiklos partneriais. „Microsoft Lietuva“ taip pat aktyviai vykdo socialiai atsakingas programas, bendradarbiaudama su Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija, aljansu „Langas į ateitį“ bei neįgaliųjų asociacijomis ir draugijomis.

Į „Microsoft Lietuva“ struktūrą taip pat įeina „Microsoft Business Solutions“ grupė, kuri siūlo integruotas finansų ir verslo valdymo sistemas, padedančias organizacijoms efektyviau analizuoti veiklos procesus bei priimti pelningesnius sprendimus.

Daugiau informacijos:

Renata Jakimavičienė,

„VRP | Hill & Knowlton“ projektų vadovė,

tel.: 8 5 249 99 52; 8 650 75652

el. paštas: renata@vrp.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų