„Microsoft“ apmokėjimų klaida paveiks bedarbius buvusius kompanijos darbuotojus

2009 02 25 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Galimas daiktas, kad kai kuriems buvusiems „Microsoft“ darbuotojams teks sutikti tokią žinią, kuri juos išvers iš koto. Kaip žinia, kompanija visai neseniai mažino savo darbo jėgą dėl blogėjančios pasaulinės ekonominės padėties, o „Microsoft“ teko išmokėti išeitines kompensacijas saviems darbuotojams. Pasirodo, kad kompanijos administracija padarė klaidą mokėdama išeitines kompensacijas bei kai kuriems darbuotojas sumokėjo per daug, tad kompanija nori atgauti tą permokėjimą.

Galime priminti, kad kompanija savo darbo vietų skaičių mažino apie 5000 darbuotojų, kai vien šį mėnesį 1400 žmonių turėjo apleisti savo darbo vietas. Tuo tarpu vienas iš „Microsoft“ departamentų pripažino klaidą, dėl kurios kai kurie buvę darbuotojai gavo per dideles išeitines kompensacijas. Gali būti, kad kai kurie iš jų praradę darbą labai ir nenusiminė, tačiau jie ir apsidžiaugė tikrai per anksti – išeitinės kompensacijos buvo per didelės. Laiške, kuris buvo išsiųstas visiems nelaimingiesiems, „Microsoft“ nuoširdžiai atsiprašo darbuotojų dėl padarytos klaidos ir visų jų reikalauja grąžinti permokėjimą per 14 dienų.

Tenka pripažinti, kad situacija ganėtinai keista. Įdomu tik viena – kas sukasi buvusių „Microsoft“ darbuotojų galvose, kai daugelis iš jų net nesuspėjo susirasti naujo darbo, o didelę išeitinę kompensaciją turės grąžinti buvusiam darbdaviui?

Atgal į sąrašą
Į viršų