„Microsoft“ pristatė galutinę „SQL Server 2016“ versiją

2016 06 03 Šaltinis: Alfa.lt

Informacijos šaltinis: Alfa.lt

„Microsoft“ pristatė galutinę moderniausios duomenų bazių valdymo platformos „SQL Server 2016“ versiją – ji taip pat prieinama ir vartotojams Lietuvoje. Šioje versijoje skiriamas didelis dėmesys duomenų analitikos galimybėms, saugumo užtikrinimui bei duomenų apdorojimo greičiui.

„SQL Server 2016“ supaprastina analitiką taip pat, kaip duomenų bazės supaprastino verslo duomenų valdymą. Nuo šiol analizė atliekama ten, kur yra valdomi duomenys – duomenų bazės viduje. Tai leidžia itin dideliu greičiu analizuoti realiu laiku vykstančius pokyčius“, – sako Ainis Kavaliauskas, „Microsoft Lietuva“ vadovas.

Naujoji platforma glaudžiai susieta su R programavimo kalba. Toks derinys leidžia duomenų analizės ar mašininio mokymosi modeliams įžvalgas pateikti per 100 kartų greičiau, palyginti su modeliais, veikiančiais ne duomenų bazių viduje: „Naujoji versija atkeliauja jau su keliais mašininio mokymosi modeliais, kurie padeda bendrovėms aptikti ir užkirsti kelią neteisėtiems pinigų pervedimams, naudojant pavogtus kreditinių kortelių duomenis. Kitas modelis padeda įvertinti ir suprasti, kada klientai atsisakys bendrovės paslaugų, o trečiasis – nuspėti kada bendrovės naudojama techninė įranga suges.“

Taip pat „SQL Server“ pasižymi itin aukštu saugumo lygiu. Skaičiuojama[1], kad per pastaruosius 6 metus „SQL Server“ užfiksuota mažiausia saugumo spragų, palyginti su kitomis duomenų bazių valdymo platformomis. „SQL Server 2016“ aprūpintas papildomais saugumo sprendimais, kurie padeda užšifruoti vartotojų duomenis be didelės įtakos našumui bei leidžia kurti aplikacijas, kurios apriboja prieigą ir apsaugo duomenis nuo konkrečių vartotojų.

Vartotojai atsinaujinti į galutinę „SQL Server 2016“ versiją gali jau dabar.

 

Atgal į sąrašą
Į viršų