„Microsoft“ įsigis informacijos apsaugos sprendimų bendrovę „Secure Islands“

2015 11 11 Šaltinis: Elektronika.lt

Technologijų bendrovė „Microsoft“ įsigis Izraelyje įsikūrusią įmonę „Secure Islands“, kuri teikia inovatyvius informacijos apsaugos sprendimus. „Secure Islands“ sprendimai bus integruoti į „Azure“ debesų kompiuterijos platformą.
„Verslui kyla iššūkių, siekiant apsaugoti svarbius duomenis pasaulyje, kur informacija sklinda už bendrovės tinklo ribų ir tarp didelio kiekio įrenginių. Bendrovės, norėdamos veikti efektyviai, turi dalintis informacija su partneriais, tiekėjais ir klientais. Todėl sprendimai, kurie padeda išvengti duomenų praradimo ir stebėti informaciją, nepaisant jos buvimo vietos, tampa itin svarbūs“, – „Microsoft“ tinklaraštyje rašo Takeshi Numoto, bendrovės viceprezidentas debesų kompiuterijos ir verslo rinkodarai.
Pasak jo, šis pirkinys padės „Microsoft“ klientams apsaugoti informaciją, nepaisant to, kur ji yra saugoma: bendrovės vietinėse sistemose, „Microsoft“ debesų kompiuterijos platformose „Azure“ ar „Office 365“, bet kuriame „Windows“, „iOS“ bei „Android“ įrenginyje ar trečiųjų šalių sprendimuose.
„Secure Islands“ teikia galingas duomenų klasifikavimo, saugumo, praradimo prevencijos sprendimus praktiškai bet kokiam failų tipui. Bendrovės sprendimais, pradedant nuo duomenų sukūrimo ir baigiant dalinimosi etapais, naudojasi tokie klientai, kaip UBS, „Osram“, „Vodafone“ ar „Credit Suisse“.
Po įsigijimo „Secure Islands“ technologija bus integruota į „Azure Rights Management“ sprendimus: „Jei prie viso šio derinio pridėsime ir duomenų klasifikavimą „Windows“ ir „Office 365“ platformose, savo klientams galėsime pasiūlyti vieną plačiausių ir išsamiausių duomenų saugumo sprendimų

Atgal į sąrašą
Į viršų