„McDonald‘s“ supaprastins klientų aptarnavimą naujomis skaitmeninėmis ir mobiliosiomis technologijomis

2014 10 09
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Lyderiaujantis restoranų tinklas „McDonald‘s“ Jungtinėse Amerikos Valstijose pradėjo bendradarbiauti su elektronikos ir programinės įrangos gamintoja „Apple“. Visuose tinklo restoranuose JAV bus diegiama mobiliojo atsiskaitymo paslauga „Apple Pay“, kuria galės naudotis visi restoranų lankytojai, turintys išmaniuosius „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ telefonus bei „Apple Watch“. Tai supaprastins lankytojams atsiskaitymą už maistą bei gėrimus „McDonald‘s“ restoranuose.

Mobiliojo atsiskaitymo sistema „Apple Pay“ kol kas bus diegiama tik Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau modernių skaitmeninių klientų aptarnavimo sprendimų artimiausiu metu ketinama įdiegti ir Baltijos šalyse. Pastebima, kad „McDonald‘s“ lankytojai ir Baltijos šalyse ieško naujų, greitesnių ir patogesnių būdų atsiskaityti už pirkinius, todėl tinklas nuolat investuoja, ieškodamas būdų šiuos lūkesčius pateisinti ir viršyti.

„Siekdami dar labiau pagerinti ir paspartinti tinklo restoranų lankytojų aptarnavimą, Lietuvoje taip pat planuojame įdiegti naujus skaitmeninius sprendimus. Netrukus „McDonald‘s“ pristatys naują skaitmeninę platformą, kuris leis dar patogiau užsisakyti maisto ar gėrimų. Naudodamiesi savarankiško užsakymo sistema lankytojai galės pateikti užsakymą nauju moderniu būdu. Žinoma, galvojame ir apie papildomas atsiskaitymo galimybes taigi išnagrinėsime ir tarptautinio bendradarbiavimo su „Apple“ teikiamas galimybes“, – sakė Marius Stonkus, „McDonald‘s“ marketingo vadovas Baltijos šalims.

Pasak jo, „McDonald‘s“ restoranuose Lietuvoje jau dabar yra taikomi skaitmeniniai sprendimai. Praėjusiais metais mažiesiems tinklo restoranų lankytojams buvo pristatyta išskirtinė skaitmeninių knygų platforma, kuri siūlo rinktis unikalias interaktyvias knygas naudojantis skirtingais įrenginiais: išmaniaisiais telefonais, planšetiniais ar įprastais kompiuteriais. Šių metų rugsėjį „McDonald‘s“ programėlė „Happy Studio“ užėmė antrą vietą tarp dažniausiai vaikų atsisiunčiamų programėlių „Apple Store“ platformoje Lietuvoje.

„McDonald‘s“ ir „Apple“ partnerystė taps ypač patogi tiems gyventojams, kurie kasdien naudojasi abiejų prekės ženklų teikiamomis paslaugomis ir produktais. Atsiskaitant už pirkinius restorane „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ turėtojams tereikia priglausti ir palaikyti pirštą „Touch ID“ laukelyje, pridėjus prietaisą prie bekontakčio NFC (ang. – Near-field Communication Reader) skaitytuvo, kuris įrengtas prie prekystalio. Apmokėjimui skirta suma automatiškai nuskaitoma iš vartotojo debetinės ar kreditinės kortelės, naudojant „iTunes Store“ programą. Investicijos į naują NFC atsiskaitymo technologiją yra strateginė „McDonald‘s“ skaitmeninės plėtros dalis, leisianti vis geriau patenkinti lankytojų poreikius. „McDonald‘s“ ir toliau tęs šios strategijos įgyvendinimą ir mobiliojo atsiskaitymo galimybes diegs tinklo restoranuose visame pasaulyje.

Atgal į sąrašą
Į viršų