McDonald‘s“ padedamas UAB „New Vision Baltija“ plečia savo restoranų tinklą

2011 03 16 Šaltinis: UAB „New Vision Baltija“

Informacijos šaltinis: UAB „New Vision Baltija“

Kaune duris atvėrė naujas „McDonald‘s” restoranas. Tarptautinių IT sistemų aptarnavimas patikėtas ilgamečiam partneriui UAB „New Vision Baltija”.

Šių metų pradžioje, Kaune, judrioje Pramonės pr. ir Draugystės g. sankryžoje duris atvėrė jau devintasis „McDonald‘s” restoranas  Lietuvoje. Vienu metu čia aptarnaujama daugiau nei 110 svečių. Tai didžiausias „McDrive” tipo restoranas Baltijos šalyse, ir antrasis pagal bendrą dydį visoje Lietuvoje.

„McDonald‘s” restoranai visame pasaulyje garsėja kokybe, lankytojų aptarnavimo greičiu bei nuolatinėmis inovacijomis, taip pat ir IT srityje. Kauno restoranas nėra išimtis, čia naudojamos naujos kartos JAV kompanijos NCR profesionalios POS sistemos, lietuvių jau pamėgtas savitarnos terminalas, leidžiantis pagreitinti klientų aptarnavimą McDrive linijoje ir kita specializuota įranga.  „New Vision” specialistų komanda įdiegė ir specializuotą „McDonald‘s” restoranų valdymo sistemą, kurią tinklas naudoja ir kitose šalyse. Įrangos aptarnavimui pasirašyta serviso sutartis, pagal kurią aptarnaujami visi „McDonald‘s” restoranai Lietuvoje ir Latvijoje.

„Restorano atidarymas – visuomet didelis įvykis, iššūkis visoms šalims. Darbų plano įgyvendinimas ir koordinavimas atima daug energijos, tačiau pažadas klientams yra svarbiausia. Dirbame su „New Vision” jau 7 metus. Šios kompanijos specialistų profesionalus požiūris ir savo darbo išmanymas padėjo sėkmingai atidaryti naują restoraną.” – pasakoja Vaidas Žemaitis, atsakingas už „McDonald‘s” restoranus valdančios kompanijos Premier Restaurants sistemas Lietuvoje.

„IT sistemų veikla yra kritiškai svarbi restorano procesams. Jaučiame savo atsakomybę, todėl nuolat investuojame į darbuotojų kompetenciją, reikalingą tarptautinės sistemos veikimui ir  aukštai darbo kokybei užtikrinti. Džiaugiamės, kad prie sėkmingos restoranų tinklo veiklos Baltijos šalyse galime prisidėti darydami tai ką, išmanome geriausiai – užtikrindami kad sistemos veiktų.” – sako Julius Stulpinas, UAB „New Vision Baltija” svarbių klientų skyriaus vadovas.

Atgal į sąrašą
Į viršų