Mažos ir vidutinės įmonės pereina prie e-sąskaitų

2008 10 24 Šaltinis: UAB Itema

Informacijos šaltinis: UAB “Itema”

Birželio mėnesį startavęs bendras WEB 2.0 sprendimų įmonės ITEMA ir apskaitos konsultacijų kompanijos FinDir Consulting projektas ASAP.LT pastaruoju metu susilaukia vis daugiau dėmesio.

UAB FinDir Consulting vadovas Mindaugas Dabulis mano, kad susidomėjimas e-sąskaitų sprendimu ASAP.LT susijęs ir su didžiųjų kompanijų veiksmais, kurios jau viešai paskelbė pereinančios prie e-sąskaitų, o norintiems gauti įprastas sąskaitas šią paslaugą apmokestins. Įmonės tai daro taupumo ir efektyvumo sumetimais – įprastu paštu siunčiamos sąskaitos neretai pasimeta, vėluoja, ko pasekoje įmonės laiku negauna pajamų, klientai susiduria su problemomis, nes negauna dokumentų apmokėjimui. E-sąskaita praktiškai beveik nekainuoja, tuo tarpu įprasta sąskaita siunčiama reguliariu paštu kainuoja apie 3-4 Lt.

UAB “Itema” vadovas Ignas Rubežius pastebėjo, kad ASAP.LT sistema pastaruoju metu susidomėjo ne tik vidutinės ir smulkios Lietuvos įmonės, bet daugėja vartotojų ir iš valstybės įmonių bei namų bendrijų – juk kaštų klausimas šiandien tampa aktualus visiems, be to e-sąskaita tai sprendimas prisidedantis ir prie ekologiško verslo vystymo (angl. Green Company), kas šiandiena yra itin populiaru.

Anot Igno Rubežiaus ASAP.LT startavęs birželio mėnesį šiandien jau turi daugiau kaip 400 vartotojų, o iki metų galo tikisi sulaukti ir 1000-ojo.

Daugiau informacijos:

Ignas Rubežius

UAB “Itema”

J. Galvydžio g. 5, Vilnius

Tel. +370 5 2745 490

Mob. +370 698 80829

El.paštas: ignas@itema.lt

www.itema.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų