MAXIMA LT atnaujino verslo valdymo sistemą

2008 10 14 Šaltinis: MAXIMA LT

Informacijos šaltinis: UAB “MAXIMA LT”

Mažmeninės prekybos lyderė Lietuvoje MAXIMA LT, UAB rugsėjo mėnesį užbaigė pagrindinės savo verslo valdymo sistemos techninius atnaujinimo darbus. Tai viena stambiausių tokio pobūdžio sistemų, įdiegtų Baltijos šalyse, užtikrinsianti sklandų bendrovės verslo procesų valdymą ir galimybes tolimesnei plėtrai. Naujosios sistemos diegimui investuota maždaug 10 milijonų litų.

SAP sprendimų pagrindu veikiančią sistemą diegė IT sprendimų kompanija “Hewlett-Packard” (HP). Sklandų sistemos veikimą užtikrinanti įranga yra patalpinta bendrovės “Baltic Data Center” duomenų centruose.

MAXIMA GRUPĖ, UAB IT Valdymo centro vadovo Romo Butkevičiaus teigimu, sparčiai augant bendrovei didėja poreikis vis sudėtingesnių IT sprendimų, kurie leistų efektyvinti veiklą automatizuojant ir kontroliuojant darbo procesus, mažinant veiklos sąnaudas. Anot R. Butkevičiaus, verslo sistemos atnaujinimas – tai planingas įmonės darbo procesų ir kaštų optimizavimas.

Įdiegus SAP verslo valdymo sistemą bendrovėje bus automatizuotas prekių apskaitos procesas, optimizuotas sandėlių valdymas. Programa leidžia operatyviau ir efektyviau vykdyti prekių apskaitą – tiksliau prognozuoti prekių poreikį, automatizuoti prekių užsakymo procesą, supaprastinant užduotis darbuotojams, taip pat valdyti bei kontroliuoti visas prekių sandėliavimo grandis: nuo prekių priėmimo į sandėlius iki paskirstymo po parduotuves. “Nuolatinė parduotuvių tinklo plėtra, kasdienis finansinių operacijų skaičiaus augimas, veiklos efektyvinimas skatina pasitelkti technologijas naujoms verslo galimybėms kurti”, – sakė R. Butkevičius.

HP specialistai naująją verslo valdymo sistemą projektavo, diegė bei testavo daugiau nei puse metų. Projektavimo ir diegimo darbus atliko geriausi HP specialistai iš Lietuvos bei kitų Europos šalių – su sprendimu susijusių sričių SAP, Unix ir Windows serverių, duomenų saugyklų ekspertai Sistemos diegimui pasirinkta moderni technologinė įranga yra pati galingiausia savo klasėje, bei atitinkanti aukščiausius veikimo užtikrinimo reikalavimus. 

TEO įmonių grupei priklausančios bendrovės “Baltic Data Center” generalinio direktoriaus Sauliaus Markūno teigimu, nenutrūkstamą naujosios informacinės sistemos darbą užtikrins vienas moderniausių Baltijos šalyse duomenų centras. “Galimų technologinių rizikų suvaldymas ir duomenų saugumas tapo vienu esminių verslo tęstinumo garantų ir į tai atsižvelgdami parengėme sprendimą šiame projekte”, – sakė S. Markūnas.

Apie MAXIMA LT:

MAXIMA LT, UAB – mažmeninės prekybos lyderė, užimanti apie 36 proc. šalies mažmeninės prekybos rinkos. Efektyvi veikla, aukšta prekių ir paslaugų kokybė, dėmesys pirkėjui yra prioritetai, į kuriuos bendrovė orientuojasi jau ne vienerius metus. MAXIMA LT prekybos tinklą sudaro 230 parduotuvių. Kasdien MAXIMA parduotuvėse Lietuvoje apsilanko daugiau nei 600 tūkst. pirkėjų. MAXIMA LT, UAB pirmieji iš mažmeninės prekybos tinklų diegia tarptautinius ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004 standartus, siekiant kokybės valdymo, efektyvios veiklos bei aktyviai mažinant savo procesų, produktų ir paslaugų daromą poveikį aplinkai. 

Apie Hewlett-Packard:

HP – tai didžiausia technologijų bendrovė pasaulyje, kuri tiekia spausdinimo ir asmeninės kompiuterijos produktus ir IT paslaugas, programinę įrangą ir sprendimus siekdama, kad technologijos būtų prieinamos individualiems vartotojams ir įmonėms. HP užbaigė bendrovės EDS įsigijimo procedūrą 2008 m. rugpjūčio 26 d. Daugiau informacijos apie HP (NYSE: HPQ) galima rasti interneto svetainėje http://www.hp.com/.

Apie Baltic Data Center:

UAB “Baltic Data Center” – duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse, priklausanti TEO LT, AB įmonių grupei. Bendrovė teikia profesionalias duomenų centrų, kompiuterinių darbo vietų bei verslo valdymo sistemų priežiūros ir vystymo paslaugas.Vieną moderniausių duomenų centrų Rytų Europoje įrengusi Baltic Data Center pastaruoju metu savo veiklą plečia ypač sparčiai – per pastaruosius trejus metus bendrovė investicijoms į technologijas bei specialistų žinias skyrė daugiau kaip 20 mln. litų. Darbuotojų skaičius šiuo laikotarpiu išaugo beveik dvigubai. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 170 specialistų.

Baltic Data Center yra pirmoji savo srities bendrovė Baltijos šalyse, kurios veikla įvertinta tarptautiniu ISO 27001 standarto atitikties sertifikatu, patvirtinančiu, jog visa įmonės veikla atitinka griežčiausius informacijos saugos reikalavimus. Bendrovės pajamos per pastaruosius trejus metus išaugo 85 proc. ir 2007 metais siekė 25,6 mln. litų.

Atgal į sąrašą
Į viršų