Linxtelecom atidaro 5000 kv. metrų duomenų centrą Sankt Peterburge

2009 03 03 Šaltinis: UAB "LINX Telecommunications"

Informacijos šaltinis: UAB “LINX Telecommunications”

Sankt Peterburgas, 2009 m. kovo 3 d. Tarptautinis optinio tinklo, duomenų centrų ir hostingo paslaugų tiekėjas Linxtelecom praneša apie savo galutinį susitarimą su Skytrade atidaryti naują 5000 kv. metrų duomenų centrą S. Peterburge. Ši investicija yra vienas iš Linxtelecom strategijos žingsnių, papildančių esamą tarptautinį optinį tinklą duomenų centrais esminiuose Rusijos Federacijos bei Centrinės ir Rytų Europos regionuose.

“Šiandienos informacinių technologijų laikais, kur mes vis labiau ir labiau priklausome nuo el.pašto, interneto, duomenų saugojimo ir kitų kritinių aplikacijų, saugus ir patikimas duomenų centras yra pirmaeilės svarbos. Mes jau dabar turime didelę patirtį su mūsų Maskvos (seniau žinomu kaip Widex) bei Talino duomenų centrais, kuriais naudojasi didžiausi pasaulio bankai, tarptautinės įmonės, Interneto portalai ir (tarptautiniai) telekomunikacijų operatoriai” sako Jules Delahaije, Linxtelecom generalinis direktorius ir valdybos narys.

Šis duomenų centras S. Peterburge bus pirmasis duomenų centras Rusijos šiaurės vakarų regione, atitinkantis aukščiausius tarptautinius standartus. Jis sujungia aukščiausios kokybės industrinę erdvę su gausiu elektros ir vėsinimo įrangos kiekiu. Iš pradžių klientams bus prieinamas 5000 kv. metrų duomenų centras. Vėliau Linxtelecom planuoja palaipsniui išplėsti paslaugų erdvę iki 12 000 kv. metrų ir padidinti elektros ir vėsinimo galią iki 12 MW.

“Šio duomenų centro atidarymas suteikia puikias galimybes įmonėms, veikiančioms S.Peterburgo regione, sutaupyti kaštus, kuriuos įmonė patirtų įsirenginėdama serverines savo biuruose bei tuo pačiu suteikia galimybę padidinti įmonės IT sistemų saugumą” sako Maxim Lazarev, Linxtelecom pardavimų ir verslo plėtros vadovas Santk Peterburge.

Duomenų centras bus pabaigtas įrengti iki 2009 metų antro ketvirčio.

Linxtelecom – tarptautinis optinio tinklo, duomenų centrų ir hostingo paslaugų tiekėjas, turintis centrinę būstinę Amsterdame bei ofisus Rytų Europoje ir Rusijoje. Įmonė teikia klientams greitas bei lanksčias telekomunikacijų ir duomenų perdavimo paslaugas išsivysčiusiose ir besivystančiose šalyse. Linxtelecom turi įsirengusi centrinius techninius mazgus Londone, Stokcholme, Helsinkyje, Frankfurte, Vilniuje, Taline, Rygoje, Maskvoje, Varšuvoje, Budapešte, Amsterdame, Kijeve, S.Peterburge ir Tbilisyje. Teikiamos paslaugos yra skirtosios linijos, MPLS VPN, tarptautinis internetas, duomenų centrai, hostingas. Daugiau informacijos galite rasti www.linxtelecom.com.

Atgal į sąrašą
Į viršų